kedy sa citite byt sexi?

ppff

ked vidim ak sa na mna pozera moj frajer.ked vidim ze ma fakt chce.staci mi ze som sexi pre neho,nic viac nepotrebujem.byt handrou a vytierat chlapov jedneho po druhom len preto ze ma nejaka baba komplexy z toho ze neni sexi je fakt nechutne...

Esther9

Keď sa bavím s kamarátom - skúsenejším právnikom o nejakej vážnej téme, vyjadrím svoj názor a on sa na mňa po dlhej debate zadíva a povie "Máš pravdu" :-)

nadike

sexi sa citim keď sa upravím cela od hlavy k pätam. Pekne učesane vlasy, neprehnany make up, oblečenie v ktorom sa musim citit pohodlne, doplnky, samozrejme vysoke topanky. Som zasadne za to, ze zena sa musi o seba starat, ale teraz nemyslim plastiky a podobne somariny. Normalne sa upravit dokaze kazda a citit sa sexi je len pridavok. to ci sa citim sexi nezavisi od nikoho ineho ide to z mojho vnutra. a najviac sexi sa citim na diske ked tancujem.

sumsumienka

Ja sa citim sexi, ked sa len dotknem priatela a uz mu stoji, ked viem, ze ho vzrusujem, ze po mne tuzi a ked ma s hrdostou predstavi svojim kamaratom...Dokonca aj ked na mna trocha ziarli... Aj ked ten pocit uz skoro nepoznam...
Necitim sa sexi, ked sa na mna v autobuse pozeraju cudzi muzi, vtedy mam pocit, ze na mna cumia preto, lebo mam rozmazanu linku alebo strapate vlasy, je mi to az neprijemne, akokeby som mala na hlave tretie oko... Nepotrebujem taketo pohlady na to, aby som si zvysila sebavedomie...

Ruslana*

Hmmm...čo ja viem, akosi sa nesnažím vyzerať sexi, proste mám svoj štýl, nosím to, čo sa mi páči, bežne sa skoro vôbec nelíčim, prirodzené rozpustené vlasy...ale poviem vám, že naposledy som sa cítila tak poriadne sexi na stužkovej - 2 týždne dozadu. Krátke obtiahnuté minišaty (inak šaty ani sukne v podstate vôbec nenosím, proste nič pre mňa), decentné topánky na 6 cm opätku (však som dosť vysoká aj bez nich a okrem toho - na vysokých neviem chodiť, keďže bežne nosím botasky, čižmy), rozpustené a hore trochu vypnuté vlasy, výrazné tmavočervené pery, čierna linka na očiach... cítila som sa proste fakt fajn =) no aj ta zostávam verná prirodzenej vizáži a pohodlnému oblečku =) proste nepotrpím si na ,,dokonalom" vzhľade, cítim sa fajn aj bez toho =) a to je hlavné