Prvé milovanie

Bubu****

bella12
absolútne nerozumiem tomu o akom bohatstve hovoríš. Sex môže byť rovnako krásny aj pred svadbou aj po svadbe. A tým čo si napísala, chceš povedať, že vernosť človeka záleží od toho, či idú do zväzku manželského panici alebo nie? Vernosť je o človeku a nie po panenstve. A ak by mala sex po svadbe a z chlapa sa vyvinie človek ktorému to bude stačiť raz za mesiac tak som zvedavá či by jej potom viera nejako pomohla. A či by jej bolo na niečo panenstvo až do svadby, keby po svadbe zistila, že s týmto žiť nechce. Je dokázané, že sex produkuje hormón "lásky" k človeku s ktorým ten sex máme. Z toho vyplýva - málo sexu = málo lásky. A keď je vo vzťahu málo lásky vzťah upadá a ide to k rozchodu. Ako manželia by mali ten rozchod omnoho zložitejší. Je to zbytočná komplikácia do života.

bella12

Klára, myslíš si, že budeš jeho poslednou? Aj keby Ti to sľuboval, život sa môže zvrtnúť inak a rozchod bude pre Teba o to bolestnejší, keď si mu už patrila aj telesne. Keď sa však rozídete a Ty výjdeš z toho vzťahu ako panna, stúpneš v očiach toho, kto príde po ňom.

Keď si vydržala doteraz, vydrž až do svadby. Ak je Ťa Tvoj priateľ hodný, pochopí veľkosť Tvojho svadobného daru. Dievča, ktorá vie povedať nie pred svadbou, len tak ľahko nepovie áno inému po svadbe. Toto je bohatstvo, o ktoré prichádzajú páry, ktoré spolu sexuálne žijú už pred svadbou.

THM

Nemáš sa čoho báť...Ja pri mojom prvom som našťastie absolútne nekrvácala ale zato bolesť bola riadna a podarilo sa to až na nejaký 3-4 pokus...:) Hlavne klud, byť uvolnená a aj keby krvácaš tak ti to nemá byť prečo trápne...On už nie je pubertiak a nemá ani taký rozum takže si myslím že to bude brať normálne :) Hlavne keď ťa to bude veľmi bolieť treba mu to povedať...:) Držím palce :-) Daj vedeť ako to dopadlo :-)

Bubu****

jozko.m
o panenstvo som prišla asi pred rokom a pol. Veľmi som si vyberala človeka ktorému ho dám. Prišiel do môjho života chalan ktorý to mal somnou tiež prvý krát. Myslela som si a aj som to chcela, že to bude môj jediný partner. No čo život nechce nakoniec som zistila, že to bola asi tá najhoršia možnosť straty panenstva vzhľadom na to čo som o ňom zistila asi po 3/4 roku. Rozišli sme sa. A keby som mala nad touto myšlienkou rozmýšľať hlbšie asi by som sa zožrala. Takže to beriem tak ako to je a neriešim to. Som za to, aby človek robil to čo chce a hlavne aby to potom neľutoval.

Klára
ničoho sa neboj. Ak si si ešte neni istá, odlož to. Ak si si istá že to má prísť, tak sa uvoľni, nerozmýšľaj nad tým či je niečo trápne alebo nie a či sa máš za čo hanbiť alebo nie. Sex je absolútne prirodzený a ak sa zmieriš zo všetkým čo môže prísť, tak ťa nič neprekvapí a za nič sa nebudeš musieť hanbiť. Tá bolesť pri sexe trvá asi stotinu sekundy, tak sa neboj a nechaj ho pomalyčky robiť to čo vie.

janekMY33

krvacat asik budes ale stim moc nenarobis a najlepsie keby si s tim prvim milovanim pockala na leto alebo jar bude to aspon viacej romanticke

jozko.m

Podľa mňa je pekné ak je baba panna :) , má takú neopísateľnú iskru v očiach, škoda že tento stav v spoločnosti nie je populárny práve naopak viac zosmiešňovaný ako vážený...človek si myslí, že tie polia v diaľke sú úrodnejšie ako tie ktoré má práve pred sebou, no nie vždy to tak býva a častokrát sa veľmi sklame. Možno by stálo za námahu pouvažovať komu dávame svoje panenstvo a hlavne kedy. Aby sme neboli nakoniec sklamaní...

Ivka93

Nemáš sa čoho báť ..ja som krvácala a čo :) chalan to pochopí, veď nie sú hlúpučký :) :) nám sa to ani na prvý krát nepodarilo moc ma to bolelo tak až na 3x ... a teraz je to krásne :) máš sa načo tešiť