Dolce gusto, ci tassimo?

Gagor

Kúpil som si BOSCH TAS 6515 a je to naozaj super mašinka. Káva je MLETÁ, nie instantný šit, výborná chuť, tekuté mlieko, podľa kódu si samo dávkuje vodu, má aj maxtru filter na vodu so 4 stupňovým filtrovaním, odvápňovací program, obrovský výber kapsúl výrobcov ako Jacobs, Milka, Catbury, Marabou, Suchard, Carte Noir, Gevalia, Hag, Kenco, Mastro Lorenzo, Grand Mere, Saimaza, Costa, vynikajúce CHAI LATTE, dajú sa robiť ľadové nápoje, ale hlavne je to zdôrazňujem lahodná chuť mletej kávy nie "nesky"...

korkova

pakovy kavovar je ovela kvalitnejsi ako tieto kapsulove veci.
Namelies si kavu, das ju tam, pekne ti prefiltruje.

Podobne aj kotogo.

Kapsule mozu prestat predavat kedykolvek, alebo zmenit model a aj velkost kapsul.

Dr.Radca

vite ja mam podobny problem nviem sa rozhodnut ci dolce gusto alebo tasimo ale asi sa rozhodnem pre dolce gusto kava je draha ale v dolce gusto je v jednom baleni 16 kapsul cize 16 káv a v tasime je iba 8 kapsul cize 8 kav a viem ze kava z tasima je o nieco draksia ja jasobs nepijem skor pijem nesku takze asi dolce gusto a nyvse moju ceru uchvatili kapsule nesguik a nestle lemona pech a velmi sa nam opozdava chococino pila som ho uz aj u mojej kamosky je vyborné . samozrejme odporucam dolce gusto a ja si idem kupit DG melody 3 automatic . a cez heureku si kukajte automaty najdete ich v dobrej cene

vdx

jednoznacne tassimo: kavovar sa po kazdom pouziti automaticky precisti parou, co vyrazne znizuje/ulahcuje pravidelnu udrzbu zo strany cloveka, obrovsky vyber kapsul, jacobs je ovela chutnejsi (subjektivny nazor). z tassima je kava ako z nadpriemernej kaviarne. pakovy je fajn, ale len ak mate s mlyncekom (500+ €) alebo mlyncek zvlast, pretoze mleta kava rychlo zvetra a mozete ju vyhodit. tassimo ich ma zalisovane, hermeticky uzavrete, takze aroma je takmer ako pri cerstvo zomletej kave. pre tassimo hovori aj kod na kapsuliach, pomocou ktoreho stroj nastavi spravne mnozstvo vody. plus niektore modely maju brita filter. ja osobne som predal pakovy a po vyskusani idem objednat tassimo. a kto hovori o drahych naplniach, nech pije vodu. lebo ako niekto napisal, 0,375 (pri slovenskych cenach) za salku dobrej kavy je smiesna suma. okrem toho v zahranici sa daju kupit po cca 0,30/ks a ked clovek natrafi na akciu.... a uprimne, domacnost, kde sa vypije 20 kav denne si nebude kupovat takyto stroj. ale ked mam chut na kavu a vypijem 1 denne, tak mi je uplne jedno, ci jedna stoji 0,40 alebo 0,80€. pretoze v kaviarni stoji 1,20+cesta+cas. :))

Tomas6455656

Drahe? Kava je z toho celkom solidna a ked si zoberies aj krabicu za 6€, tak jedna kava vyjde 0,375€ co je v porovnani s minimálne 1,20€ v kaviarni ozaj ako zadarmo...

zuzi74

mila, skus si precitat prispevok rovno pod tebou a zistis, ze to nie je mozne...

doma mame dolce gusto a sestra ma tassimo...osobne uprednostnujem tassimo...ma bohatsiu penu a davkuje si samostatne potrebne mnozstvo vody pri kazdej kapsule. Cenovo su kapsule rovnake.

Mila :D

Chcela by som sa vám veľmi niečo súrne spýtať. Mám kávovar Tassimo ..a veľa náplní dolce gusto .. čči by to fungovala a že či náplne Dolce Gusto idú /alebo dajú sa použiť v kávovare Tassimo ... Prosím vám pomôžte mi :°D