Púdre na objem vlasov - naozaj funguju?

russie

Mne teda fungujú mám riedke vlasy a už som nevedela čo s nimi a kaderníčka mi dala na hlavu púder aj som sa čudovala ale fakt som mala na oko hustejšie vlasy-odkaz odstránený- len to nebol spray ale púder

shy

Bože čo ja by som dala zato aby mi vlasy splasli a vy do nich chcete objem...to už čo by som mala aké háro keby som si dala do vlasov tieto blbosti na objem :D

bodka.a

ahoj,mám got2be
ja som sním celkom spokojná.. nepoužívam ho každý deň len príležitostne (diskotéka alebo tak...) prípadne do školy ked mám moc splyhnuté vlasy..no snažím sa neprehnať to s tým.. ešte nikdy sa mi síce nestalo že by som z neho mala biele vlasy no mám ich také... hutné,zvláštne a mám pocit že ked si dám ten púder tak sa mi potom ešte rýchlejšie zamastia...
ale ak ho chceš používať ako aj príležitostne diskotéky,akcie s kamošmi a tak že nie každý deň myslím si že ej celkom fajn :) ked sa mi minie určite si kupim ďaľší no možno vyskúšam taft.. :)

untld

mám doma got2be, objem robí ako tak, ale mam uplne biele vlasy z neho a taky hnusny pocit na hlave že až.. nepoužívam ho

User_37597

NIE.ked su dlhe a riedke treba ich prestrihat aby vyzerali aj optiscky hustejsie.dlhy vlas je moc tazky na to aby sa nadvyhol.tak isto to plati aj pri hustych ktore su 10x tazsie.

ana955

No ja mám síce vlasy prestrihané, strih mám na postupku, ale tým, že sú vlasy dlhé, husté a ťažké, tak im ten púder nepomôže. Tiež si myslím, že skôr môže pomôcť na krátke a polodlhé vlasy.