neustály výtok

Príspevok v téme: neustály výtok
delf

takze. zacalo to nepravidelnou menstruaciou. dostala som ju najprv po 3 tyzdnoch od poslednej a o 2 tyzdne po tejto som dostala znovu. medzitym som mala vytok, vlastne stale, vkuse. stale som mala mokre nohavicky, vytok bol priesvitny, slizky, niekedy trosku dozlta. pred asi 4 dnami mi skoncil menzes a odvtedy mam zase stale vytok, a neviem ci nie aj unik mocu. dost to zapacha. neviete, co to moze byt? mala by som ist k lekarovi? strasne sa tam bojim, bol by to prvykrat co pojdem ku gynekologovi.dakujem

delf

myslela som si ze to bude nevyhnutne :/ len sa fakt bojim... a teraz mam cerstvych 18. dokonca mam taku citlivu posvu, alebo skor ma strasne boli pri dotknuti, tampon mi zaviest nejde, lebo ma to hrozne boli a picha :/

akinom007

delf/ urcite zajdi za gynekologom a urcite ziadaj kultivaciu-vyter. Kazdopadne ot nezanedbaj a nedaj sa odbit klasickym vysetrenim ebz kultivacie! viem o com hovorim...ja som mala vytok dlhodobo ked som mala cca 16-17 nevedela som ci je to ok alebo nie, u gyn som bola az v 19 , potom som mala zlu gynekologicku ktora my vzdy vysetrila len rukou +sono a predpisala cipky. po 2 rokoch neustalych vytokov a navstev gyn.som zmenila moju gynekologicku a sparvili mi vyter-teda kultivaciu. novy doktoro sa cudoval ako mi mohla predpisovat stale kadejake cipky na plesen ked ja som mala streptokoka a to zistil az po kultivacii. Odvtedy som ako tak ok ale mam tak narusene prirodzene prostredie v psove a problemy so suchostou ze az..ved som sa 2 roky liecila a brala cipky an to co mi vlastne ani nebolo...

AlexSandra

Ked nieco zapacha, zvycajne to znaci zapalovy proces. Urcite chod.

Z tvojej formulacie vyznieva, ze nie si menzesova zaciatocnicka a cyklus sa ti narusil za posledne mesiace.

Urcite chod! A popoytaj sa znamych na dobreho, aby si nedopadla ako ja, ze mam 5-eho..