ako boli porod?

anamarie

Ja trpim silnymi menst. bolestami - ked pridu krce, tak sa az potim od bolesti a nuti ma to na velku potrebu. Rychlo si dam tabletku proti bolesti a modlim sa, aby zaucinkovala rychlo. Myslite, ze takto podobne budem pocitovat bolest pri porode, alebo bude este silnejsia? Dava sa pri porode aj nieco ine proti bolesti, nez epiduralka? Dakujem za odpovede, pytam sa len zo zvedavosti.

Marek3

Suhlasim. Porod je intimn zalezitost. Cim viac sa donho rype, tym je to horsie. Preco zeny nerodia doma? Asi v cinziaku nie je vela sukromia.

atm

este upresnim: "...prave zeny, ktore mali za sebou porod" + a ktore uviedli, ze pri porode nebrali ziadne lieky na tlmenie bolesti a zvladli ho uplne "prirodnou cestou"

atm

mimochodom, v mythbusters som videl jeden pokus ohladom prahu bolesti u ludi. zhromazdili si niekolko roznych dobrovolnikov, muzov aj zeny. test bolesti prebiehal tak, ze mali vlozit jednu ruku do ladovej vody s kockami ladu a ulohou bolo vydrzat najdlhsie, ako sa da. jednym zo zaverov testu bolo, ze vyssie casy a teda aj vyssi prah bolesti maju zeny nez muzi, a zo zien mali najvyssi cas=prah bolesti jednoznacne prave zeny, ktore mali za sebou porod

atm

Skusená, no vidis. a ciganky sa zase budu cudovat tebe, ze kazdy den vstavas o piatej a chodis do roboty makat a stresovat sa... ony si to radsej odtrtkaju a odrodia a maju zarobene...;)

Skusená

Mne jedno dieta uplne stači a tu bolesť by som už nechcela zažiť. Nechapen ciganky že 9 deti kokos to by už bolo po mne.

Lulu2011

lost - tak to si asi zle pocul, vypne akurat tak zena pod tlakom tuzby mat dieta, ze do takej bolesti vlezie zas a znova :)))