Co je to vlastne pasovnica??

aljoska

Elle,hádam by si to musela nejako prežit.Nemala si nikdy hlisty alebo detské mrle.To býva bežne u detí.Ked si predstavím kolko hovadzích biftekov som pojedla ako dieta,teraz by som to asi do seba nedostala.A ked vidím kamošky ako žujú surové párky,špekačky tak mi je zle.

sasa

Ja som ho veľmi dobre vykrmovala, u mňa sa mal "ako prasa v žite",lebo ja stále len jem. A všetko čo mi príde pod ruku. A priberať som začala až teraz. Ale ide to strašne pomalyyyyy.

aljoska

Ten dobytok je vlastne hostitel,kde ten parazit prežije.A ked spapáme neupravené masko tak spapáme aj jeho a u nás už má dobré podmienky na rast.

sasa

Ja hygienu dodržiavam ani so zvieratami neprichádzam do kontaktu, asi som to mala z mäsa, lebo ja som taký mäsožrút.

aljoska

Z WC to nemožeš dostat.Je to tak ako napísala elle.Ešte existuje psia pásomnica,ktorá sa tiež može preniest ak nedodržích hygienu.

elle

Sasa z toalety určite nie. My sme sa o tom učili v škole a zevraj sa to nachadza v truse zvierat, bylinožravcov. A ten trus sa dostava do hnoja a ked sa hnojí poda, z pody do travy a krava zerie travu, tak sa mu to traviacim traktom dostava do svalu a clovek konzumuje ten sval, či maso...tak nejak:-)

sasa

Elle, môže sa to dostať aj z domácich zvierat, pokiaľ s nimi prichádzaš do kontaktu. Len rozmýšľam, či sa to dá preniesť napr. aj na toalete, lebo z toho mali kolegyne najväčší strach.