Byvala mojho partnera bola s nim tehotna

Príspevok v téme: Byvala mojho partnera bola s nim tehotna
anjelik123

Isla na potrat, on nechcel, ale ona si to nedala vyhovorit.Citim sa strasne po tomto zisteni, ako sa s tym vyrovnat? Bolo to 6rokov naspat, ona uz ma manzela, ale ked boli na stretavke, bozkavali sa, vraj ale tam to skoncilo a naspat by ju nechcel, ale ja mam strach a zistenie, ze moj partner mal mat dieta je pre mna...strasne:(

blondula

aj moj priatel mal skoro dieta s jednou byvalou priatelkou.a co teraz akoze mam robit ??? je tomu uz asi 7 rokov,boli mladi,"zalubeni"....akurat ze ona to dieta nechcela,nelubila ho !! po potrate sa dala na vedlajsiu kolaj,mala nieco s drogami a co ja viem,na diskoteke ju niekto zabil,dobodal nozom !! to sa mam teraz tesit a pokojne spat,lebo viem na 100 percent ze sa uz nikdy nestretnu ??? .... vidno,ze si este mlada a nemas zivotne skusenosti !!

kafe

anjelik123, ale sexom sa deti robia, to nevieš? Prečo ťa potom prekvapuje neželané tehotenstvo? Proste sa to stalo, to že chcel partnerku podržať v takej chvíli je náhodou veľké plus. Nezľakol sa, neutiekol, netlačil aby šla na potrat, ale bol jej oporou.
Bozkával sa s bývalou. Ako by si si predstavovala správnu reakciu od NEzadaného chalana? Aby sa nikdy nebozkával? Prečo? (bozkávať sa ale s vydatou babou je zas jedno mínus)

Riešiš minulosť, ktorú ti priateľ MôŽE ale NEMUSÍ vešať na nos. A on ti to povedal, tak čo chceš? Aby sa tým ešte chválil a bol pyšný na niečo také? Mimochodom, ty si svojmu priateľovi povedala úplne všetko z TVOJEJ minulosti? ÚPlne do detailov?

flaj

anjelik, toto ozaj nie je problem, co tu pises, problemy si robis sama vo svojej hlave, minulost uz nezmenis.
co, cakal to dieta s inou, ked uz ste spolu chodili? nie! tak co riesis. Najdi si teda nejakeho "neposkvrneneho", ktory ta po dvoch rokoch chodenia zacne podvadzat, s vysvetlenim, ze si potrebuje v zivote aj nieco uzit.

wreck

anjelik123, vidim, ze to dieta je pre teba najvacsi problem, ale to sa podla mna da racionalne prekonat casom.

podla mna je ale tazky pruser tych 15 zien, ktore priznava, z toho cast len na jednu noc. to vidim z dlhodobeho pohladu ako velmi pravdepodobny dovod na potoky slz a este viac rozbite vnutro.

svedci to o nestalosti, prelietavosti, moznej neschopnosti sa intenzivne viazat na jednu zenu. ked uz ta netrapi to, ze si cislo 16, zamysli sa aspon nad tym, ci k tvojej viditelne citlivej dusi, pasuju pojmy ako nestalost a prelietavost. naozaj si ta, ktora bude o tolko lepsia od tych 16-tich, ze zrazu z neho bude tiez anjelik, ale v muzskom vydani?

samozrejme, mozne to je. ale veris tomu? a ak teraz este nie, myslis ze budes niekedy?

anjelik123

1.len som uvazovala, ci by mi niekedy o tom povedal, keby som sa nahodne nespytala, lebo som prva kto o tom vie, desim sa toho, co o nom este neviem:(

2.on jej povedal, ze nemusi ist na potrat, ze to zvladnu, ona nechcela, uz len pomyslenie, ze mal mat dieta s inou zenou mi robi zle

3.bol s niekym, stretaval sa s jednou babou a neviem kto to inicioval, ale ked sa s nou bozkaval, tak to asi znamena, ze k nej este aj po rokoch nieco citi a ked ona je taka, ze jej nevadilo, ze je uz vydata, tak nechcem ani mysliet co bude, ked sa s nou niekde stretne zasa:((

jajka001_

1. ste spolu len polroka, jasne ze o nom dokopy nic nevies, preco ta prekvapuje ze ti taku zavaznu vec hned nezavesil na nos?
2. je to minulost, boli mladi a na dieta bolo priskoro, nevies ako by zareagoval keby sa to stalo tebe
3. ze sa s nou bozkaval - nebol predsa zadany, teba sa to netyka. ona je ta ktora to mala stopnut ale pravdepodobne to skor iniciovala

anjelik123

To nic, ja si sama priznam, ze som tupa, lebo hladam nieco, co mozno v dnesnej dobe uz ani neexistuje...Ja len...chcela som, aby tou laskou bol on:( Ale ked uz teraz nedokaze povedat ze ma lubi alebo miluje do oci, nedokaze mi povedat, ze mu chybam, tak potom co bude o par rokov...zacinam mat naozaj strach a zajacie umysly:(

Maoam

ja ta chapem, sama som bola taka tapa, prepac za vyraz, ale tymto si asi kazdy taky clovek musi prejst, kym pochopi, ako to je :-(

vies, na tom vsetkom je blbe najmä to, ze to, co ty potrebujes od tohoto muza nikdy neziskas, prave naopak, len ta bude trapit, stale niecim, viac a viac, budes klesat na dno, sama emocna bolest

chces to? a ak ano: preco?

anjelik123

Strasne mi to vadi, vadi mi aj jeho minulost, mal 15bab, vela z nich len na jednu noc, s kolkymi bol na rande ani nepocitam, rad si uzival, nedokazem mu verit, ze na mne mu zalezi, ze sa zmenil, tak strasne sa snazim a kazdu chvilu sa dozviem nieco nove, co ma vrati na zaciatok, pred mesiacom som mu povedala, ze ho lubim a on mi odpovedal len 'lubim' a ked som mu poslala krasny citat, napisal mi na to, ze ma ci ma chytilo basnicke crevo...Potom mi povedal, ze ma lubi, ze len to nevie tak prejavit, ze on na take veci vobec nebol zvyknuty, boze naozaj mam nechat vsetko tak a byt radsej sama, odist, zabudnut, dalsi omyl, dalsia strata, zasa preplakane noci:( podla mna vsetci muzi akych si opisala su uz davno zadani alebo maju zeny, deti, nie je sanca v dnesnom svete najst ozajstnu lasku:(

Maoam

si prilis dobracka a mas velke srdce, takychto ludi ostatni zvyknu velmi trapit

mas 26? mas kopu casu...neboj sa urcit si svoju cenu a neboj sa byt sama so sebou, potrebujes sa trocha zocelit a zosilniet

nevravim, ze on je zly, ide o to co ti ten vztah da a co ti vezme, ked je to stale bolest, soky, trapenie - o com to je?

snad nie si masochistka

neboj sa, vzdy je lepsie byt radsej sama ako sa trapit pre chlapa

a hladaj si rovnocenneho, zalozeneho tak ako si ty, potrebujes k sebe velmi empatickeho a citliveho, verneho partnera, je ich malo, ale su take exemplare, vsak aj ty si prikladom, ez su taki ludia

neboj sa mat vyssie naroky