Zosvetľovanie vlasov Syoss

Príspevok v téme: Zosvetľovanie vlasov Syoss
Laylla

Ahojte chcem si dať najsilnejší zosvetlovač SYOSS, mám tmavohnedé vlasy (na vrchu ich mám také svetlejšie). Ako myslíte že mi to chytí? Nebudem to mať nechutne žlté alebo ryšavé? Máte s tým skúsenosti? Rada by som ich dala potom do medenej blond (Také ako mala asi Kim Kardahsian keď bola blond) Prosím píšte, chcem si to dať už zajtra, potom vám pošlem fotku PRED a PO. :)

Laylla

Ja to chcem len na určitý čas.. tak 3 mesiace možno :) už ma nebavilo mať stále len svoje hnedé.. chcelo to zmenu

jankaaaaaaaa

inac ak su tvoje vlasy tmavohnede, ako si chces potom farbit na tu medenu? to si budes stale tie odrasty odfarbovat a potom nanasat medenu farbu?

Laylla

vrch hlavy mám skoro do biela, ostatné sú také ako špinavý blond (sem tam niečo žlté) .. po pravde bála som sa že to bude horšie :D možno to tak "fajn" chytilo lebo už som mala na mojich pôvodných nádych do svetlo hneda.. teraz začínam váhať či si kúpim tu farbu medenú alebo či si kúpim blond farbu pretože asi to nie je zlé celkom :D

User_37597

DRAHA Laylla
nuz teraz si stastna..ale som zvedava ci nam aj po umyti a vyfukani tak hrdo napises ze je to krasne a ze nepojdes v ciapke kupit farbu.
uprimne uz vidim vysledok.vlasy pri pokozke budu pomali do biela a zvysok bude zlty ako slniecko z rozpravok.
no nenechala si si poradit tak sem aspon napis naozaj realny vysledok.
mimochodom odkedy sa odfarbovace nanasaju az k pokozke?

Laylla

Janka ja viem ja nechcem čisto blond:) Veď som napísala takú skoro ako Kim Kardashian..(to je taká blond s nádychom medennej skoro do hneda) Práve to mám na hlave, syoss si svoj účel splnl :) svetlé sú až až :D uvidím čo to bude keď si vlasy umyjem :D a zajtra sa ide kúpiť pekne medená ná farba :)

jankaaaaaaaa

zlte pramienky mozno nemali tie, ktore ho pouzili na melir do svetlych vlasov. nie na odfarbovanie celych tmavych vlasov. ved este aj na krabickach su tie farby s nadychom do zlta

Laylla

Hej? Pretože niektoré baby hovorili že s tým nemali žiadne žlté pramienky. Asi je to u každého iné.. no uvidím

jankaaaaaaaa

urcite budes mat hnusne zlte alebo oranzove vlasy.s tym musis pri odfarbovani pocitat. navyse vlasy budu nerovnomenrne odfarbene