uz nevladzem...

Príspevok v téme: uz nevladzem...
iwa333

kolko este toho musi clovek ustat aby vedel ze je clovekom ja uz naoizaj nevladzem ci uz je to choroba ktora ma denodenne ubija s ktorou bojujem a mam pocit ze beznadejne ....cely svet sa toci len okolo nepodtastnych veci a ja sa uz nevaldzem an to pozerat nevladzems a pozerat na seba, neustale pocuvat aka osm nemozna a ets eaj to v com amm pocit ze som konecne dobra niekto udupe...svojim prazdnom v sebe som vsetkych od seba odhonala a nepripustila k sebe a ja uz naozaj nevjem ako dalej...co mam robit aby osm konecne bola statsna a volna ......vjem ze smrt neje cesta ale co ine ked vo vnutri som uz davno zomrela...mam 21 rokov a nic vjac si neprajem ako navzdy odist...

iwa333

ja trpim anorexiou takmer dva roky...a raz je dobre raz zle...ale teda mozem poevdat ze nepresiel za tuto den co by osm na ot nemyslela a zila normalne ranos tym vstavam vecer zaspavam v noci o otm snivam...snazim sa zit a radovat robit veci ako bezny ludia...to s tymi hcorobami presne vjem doetraz do choroby som bola dzrava ako buka etraz...obcas mam tak malo sil bojovat vjem ze som jedina ktora si moze pomoct ale ked sa k otmu pridruzuju este aj probelmy s rodinou a vseobecne problemy tak clovek to tazko zvlaada,,,ale dakujem vam vsetkym velmi pekne...

chii

mnoho ludí má tento pocit v dnešnej dobe,je ale dobré vedieť,že pomoc prichádza stále zvnútra a nie zvonka.Kým sa neposilníme vnútorne,vždy budeme očakávať od ostatných ,aby nám potvrdili,že sme dobrý,že veci robíme dobre.Pravdou je ale že sme všetci rozdielny,a preto aj o tebe môže niekto povedať,že si nemožná,zlá.Ale druhý človek zasa o tebe môže tvrdiť úplne opak.Tak kde je pravda?Pokús sa posilniť vnútorne,choď si zacvičiť,rob veci. ktoré máš rada a uvedom si,že kamôžeš byť šťastná,ale ty natom musíš zamakať.

chi

é máš rada a uvedom si,že je možné byť mnoho ludí má tento pocit v dnešnej dobe,je ale dobré vedieť,že pomoc prichádza stále zvnútra a nie zvonka.Kým sa neposilníme vnútorne,vždy budeme očakávať od ostatných ,aby nám potvrdili,že sme dobrý,že veci robíme dobre.Pravdou je ale že sme všetci rozdielny,a preto aj o tebe môže niekto povedať,že si nemožná,zlá.Ale druhý človek zasa o tebe môže tvrdiť úplne opak.Tak kde je pravda?Pokús sa posilniť vnútorne,choď si zacvičiť,rob veci. ktoršťastnou,ale ty natom musíš zamakať.

jankajaja

najdi si niekoho kto ta bude lubit
ja trpim anorexiou od 14rokov

nasi uz nevedeli co maju robit so mnou bola som kost a koza
ked som sa lucila v 9tej triede na zakladnej skole tak mi spoluziak povedal ze som priserne chuda

teraz s anorexiou sa mi nabrali aj ine ochorenia

ale nasla som si priatela s ktorym sa moc lubime a on mi velmi pomaha je trpezlivy a vidim ze ho to strasne trapi

tiez uz neviem co dalej

iwa333

chodim ku psychiatrovi...a co z otho?on moju rodinu a zivot nezmeni...vjem ze to mozem iba ja sama ale ja uz naozaj nevjem ako cim vjac sa snazim tym vjac...

cmuky

iwa333---ja ti odporucam zajst za psychiatrom urcite ti pomoze ja mam 18 a tiez som mala take problemy a dnes som uplne v pohode