Piercing do pupka - ako sa on spravne starat?

Príspevok v téme: Piercing do pupka - ako sa on spravne starat?
sewie

ahojte, chcela by som radu od niekoho kto ma piercing v pupku. Ja som ho mala uz dva razy, ale prvy krat mi ho telo nejak odmietlo-myslim si ze to bolo asi tym ze som bola hlupa a dost skoro zacala cvicit..a druhy raz som si ho dala robit v lete a vtedy sa mi zapalil, tak som ho opat vybrala. pocula som ze v niektorych pripadoch telo piercing do pupka zamieta-ze sa koza stale stensuje a stensuje a telo ho akoby vypluje-bojim sa ze je to aj moj pripad. ma niekto podobnu skusenost a bol nakoniec uspesny? (s piercingom v nose a oboci som take problemy nemala:/) dakujem za rady

Kuky

Ahojte dnes som si dala urobiť piercing do bruchu... Robil mi to najlepší tatera s okolia poradil dezinfekčné midlo nejaký prostriedok na kožu vlastne som si kúpila to samé co používal on mam to zatiaľ ani nie deň povedal ako sa mam o to starať tak držte palce nech sa mi tam neurobi žiadny hnis a iné kraviny

sanyka151

Mne sa piercing v pupku hojil 1 celý rok. konkrétne hnisal. Dezinfikovať každý den,nenamáhať brušné svaly a nekupať sa na kúpaliskách a hlavne prvý polrok s ním nemanipulovať ani ho nevyberať.

kikaa

Ahoj chcem sa spytat , tebe to potom este raz prepichovali to iste miesto ? pretoze chcem si to dat spravit od znova mam to uz zarastle .

endy98

Mne sa piercing v pupku zahoojil rychlejsie ako tretia dierka v uchu, ktoru som si dala zaroven :) Ked mi ho prepichli, dali mi k tomu taky sprej, ze si mam nim dezinfikovat pupok dva krat za den. Mne vsak velmi pomohli obklady z repikoveho caju...mozno vam to pride smiesne, :) ale niet nad prirodu...! :) Proste som si uvarila caj, nechala vychladnut, omocila vatove tampony a nechala ucinkovat napr. pri pozerani telky :) A este ejdna rada, nnikdy si nedavaj piercing v lete, ked chodis na kupka alebo tak...mozes tam chytit rozne infekcie! ;) Drzim palce :)

sewie

dakujem moc za rady:) akurat som si citala na jednej pieringovej stranke ze alkohol isto nie lebo moc susi kozu:) tak o dva tyzdne snad idem na to:D juchuuu....