Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

redšie vlasy

Príspevok v téme: redšie vlasy
martinka333

ahojte baby, chcela by som sa spytat ci nepoznate nejake pripravky na zhustenie vlasov. mam 20 rokov a okolo 18tky sa mi preriedili vlasy asi na polovicu..bola som z toho dost zufala, ale co uz..neviete mi odporucit nieco co naozaj niektorej z vas pomohlo? hladala som vsade mozne po internete ale predsa len ked mi nieco odporucia rovno ti ktori s tym maju skusenosti je to lepsie:) velka vdaka.

LuciaB

martinka333, nemam zatial skusenosti s obnovou rastu vlasov lebo este dany sampom nepouzivam tak dlho aby sa to mohlo preukazať ale mozem Ti poradit sampon+vyzivu, ktory zvacsuje objem vlasov aj 2x co je velmi velka pomoc. su to ajurvedske pripravky na vlasy. (zomlete bylinky, korienky, kory stromov; nie su ani drahe). Verim, ze po dlhsom pouzivani pomozu aj na obnovu rastu vlasov (mne ich ale zas az tak vela nevypadalo, takze neocakavam ani velky prirastok). Tiez je dobre masirovat pokozku a pri umyvani striedat teplu vodu (dlhsie) so studenou (par sekund). a na jar pit zihlavovy caj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.