podvadzanie

Príspevok v téme: podvadzanie
kika8489

chcela by som sa opytat,zistila som ze moj partner je zaregistrovany na sexzoznamke pod urcitym menom s tym ze si hlada partnerku na sex byvame od seba daleko vidime sa 2x mesacne neviem preco to robi lebo nas sex si velmi chvali a stale mi hovori ako ma miluje nechapem a neviem co mam robit mam to brat tak ze je jeden z tych chlapov ktori su stastni vo vztahu ale potrebuju menit sexualnych partnerov?ale to nic nemeni natom ze je debil

bibba

chapem ze niektori ludia potrebuju vediet meno a poznat zdravotnu kartu doticneho na vytvorenie svojho nazoru:DD

zabila ;))

kika8489

ale naco ho budem preverovat aj ked ma este nepodviedol skor ci neskor to urobi a ja sa nechcem pri nom cely zivor hrat na detektiva ja chcem mat pokoj a v sexe sme uz skusali vsetko ja som skor ta iniciativna len mam pocit ze on s jednou osobou nedokaze mat sex na tak dlho pretoze on je ten tip ktory nemiesa sex a lasku a su chlapi ktori na sex potrebuju vztah

prión

pozor, tu nejde o to, že je sex zlý alebo ho má málo- v tom to nie je...
proste má nejaké fantázie, ktoré buď vie, že by si nechcela alebo by ťa to bolelo alebo sa jednoducho hanbí ti to povedať, lebo ste si už zvykli na seba...
no tiež riešenie,ale tak to už je na tebe, ak sa chceš rozísť máš skvelú príležitosť a ak nie tak si ho jednoducho prever a podľa toho sa zariaď

kika8489

no vidim to tak ze to ukoncim na sex sa nemoze stazovat takze komu niet rady tomu niet pomoci zazemie si bude hladat inde a ja budem mat viac casu na svoju pracu kedze chlapom furt nieco chyba

prión

no aby mal akési zázemie návratu, už ťa z časti pozná....
a má ťa svojím spôsobom rád, len mu nevyhovuje už vaše milovanie, alebo ho nudíš, alebo nechceš experimentovať,tak si proste hľadá niečo nepoznané...
všetci muži to tak robia a tí čo nie, tak im tíško závidia

kika8489

doveruj ale preveruj a ja som si to preverila a viem na 100%ze je to jeho nick davnejsie si spravil tiez nick na podobnej stranke a tam si dokonca hodil fotku