Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

iny zubar

Príspevok v téme: iny zubar
[zruseny8]

ahojte. mam taku otazocku, myslite ze mozem ist bez problemov k zubarovi do ineho mesta, ked nie som momentalne doma lebo by som potrebovala zaplombovat jeden zub. som zo stredneho slovenska a zubara mam tam, no momentalne zijem v kosiciach a domov pridem az na vianoce, ked vsetci zubari si budu s velkou pravdepodobnostou cerpat dovolenku.
je to mozne? a ako to bude potom s platbou? dakujem za odpovede

jajaja295.

pochybujem, ze ta zobere zubar, ktory nie je sukromnik a ma ciastocne hradene ukony aj od poistovne..skor nejaky sukromnik, kde zaplatis za blombu 35-40€

[zruseny8]

ano? tak super a nevies ako to bude s financiami? budem platit normalne akoby som u svojho bola ci nieco viac?

neva

Určite je to možné, len si najskôr zavolaj do ordinácie, či Ťa zoberú, nie každý lekár je rovnako ochotný.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.