Uplne bez energie a chuti niečo robiť

Príspevok v téme: Uplne bez energie a chuti niečo robiť
nevládzem

Neviem či je to tým že je jeseň , alebo v čom je problém ale cítim sa úplne mizerne. celé dni by som pokojne dokázala preležať v posteli, absolútne nemám náladu ráno čo ráno vstávať. Študujem na výške, zhruba o mesiac začne skúškové,mala by som sa učiť ale ja proste nevládzem. Nevládzem sa na to sústrediť. Niekedy si vybehneme s kamarátkou do mesta, len tak na drink.. Pokecať. Vtedy je to fajn. Priatela nemám. Lenže drvivá vačšina mojich posledných asi troch mesiacov vyzerá tak, ako som opísala v úvode. Len vstávam,líham, medzi tým sa snažím ako-tak fungovať. Snažila som sa aspoň dva krát do týždna chodiť do fitka trošku na sebe popracovať, ale tento týždeň sa mi nepodarí ani to ,lebo idem ešte koncom týždna na brigádu. Nestíham za životom sa mi zdá ... A pri tom je milon ľudí ktorí by dali neviem čo za to aby ráno mohli vstať . Ja viem . Lenže je to takto cítim a neviem čo s tým. Aj dnes som sa chcela učiť. A absolútne nemám chuť sa do toho pozrieť .. Miesto toho som prespala asi polovicu dňa. :(

m,mlk

Nie si prepracovaná? Človek potrebuje čas sám pre seba.. aby nemusel premýšľať nad tým, čo všetko musí a nestíha. Aby mohol len tak - relaxovať.. napr. aj spať pol dňa a nepremýšľať nad tým, že je to strata času a mohol robiť niečo užitočné.