Problem s penisom

Príspevok v téme: Problem s penisom
Tiesto

Zdravím , chcel by som od Vás poradiť . Mám takýto problém , začnem od začiatku aby som Vám to nejako priblížil čo najlepšie. V minulosti som mal priateľku s ktorou som chodil 2 a pol roka mali sme sex(bola panna ja panic) a všetko bolo v pohode nemal som žiadne problémy.(Vtedy som mal 17-19 rokov). Rozišli sme sa ja som si po 8 mesiacoch našiel novú priateľku s ktorou sme už tiež mali "sex" . Ale proste pri našom prvom milovaní sa mi stala dosť neprijemná vec, proste priatelka sa snažila ale mne sa penis vobec nepostavil. Myslel som si že to je preto že to robím 1x s novou priatelkou . Asi o tyžden nato sme mali opať "milovačku" už to bolo lepsie penis sa mi postavil ale prišlo to co som očakaval :D rýchle divadelne predstavenie :D po 8 mes. bez sexu som sa ani necudoval. Priatelka to zobrala v pohode a bola mi oporou :) Asi o 4 dni nato sme zase chceli mať sex no moj penis zase štrajkoval zase nic nebolo ako postavil sa ale v priebehu 5 sekund mi klesol a už sa opať nepostavil na 100 % a už vobec mi nestvrdol :( ... a takto to ide už asi mesiac ... raz mi stoji inokedy nie ... neviem v čom to može byť :( Pred tyždnom sme mali naposledy "sex" všetko bolo v pohode penis bol pripraveny na všetko ... a len co som sa načiahol po kondom tj.5/10 sekund ... už zase mi len vysel :( Fakt take nieco sa mi nikdy nestavalo a teraz pri tejto priatelke neviem citim sa dosť trapne a blbo :( Stalo sa to už niekomu ? dakujem ... a prosim blbé komentáre nepište proste je to pre mna važny problem ktorý chcem co najrychljsie vyriešiť :) pre objasnenie mam 20 rokov :)PS: zo začiatku som nebol uvolnený a myslel som si že to je v psychike .. no teraz som fakt uvolnený priatelke vyhovujem vo všetkom vravela že nemam mať myšlienky ohladom jej byvaleho a pod. A mna to preslo . Aj ja som si myslel že to može byť psych.problem no ako pisem som v pohode no penis stále štrajkuje. A necitim ani aby som bol prechladený tam dole ani nic :( fakt dakujem za rady :)

Tiesto

No to chcem ako posledne isť za lekarom ... možno to nebude nic važne preto by som chcel najprv poradiť ak mi nikto nebude vediet poradit tak ten lekar bude potom asi jedine možne riešenie

wreck

keby to bolo prvykrat alebo vynimocne, tak ti nieco napisem k tomu, ale takto neviem.

nebude makky :-)) a skoc za lekarom, ak sa ti to zda mimo normalu a si si isty, ze to nie je len v hlave.

Tiesto

Nemal som vypité a fajčila ma a proste nic nepostavil sa mi . A keď mi ho postavila tak fakt lahol som si nad nu že idem ho dať dnu a penis v priebehu 10 sekund zmakkol :( nechapem :(