nechcem uz exzistovat...

Príspevok v téme: nechcem uz exzistovat...
Brenda

ide o to ze v nasej rodine sa citim akosi odstrcene...mam mladsiu sestru ktora si robi co chce a to doslovne...papuluje,odvrava.ja som nikdy neodvravala a to som starsia.mama mi povie ze uz som dospela mam svoj nazor ale akonahle ho vyslovim povazuje to za odvravanie a potom tvrdi ze sa snou vobec nerozpravam.v poslednej dobe sa staram o choru staru mamu a niesom skoro vobec doma iba na vykendy som doma a jedine co robim je ze upratujem a pomaham.na tom by nebolo nic zle len sestra mi vzdy pripomenie ze nic doma nerobim (predsa musi mat vyhovorku ked ona sa doma nicoho nechyti) a nasi jej to veselo odpustaju.velmi ma to hneva a uz nevladzem takto pokracovat.vseci si vzdy najdu nieco aby mi mohli vynadat.:(

annddyxxl

vies ak tam babka byva sama aj jej by to asi vyhovovalo by si jej pomohla ako vravis a budes mat kde spat a urcite bude rada si myslim.a mnohe problemy sa nedaju vyriesit ked ma niekto tvrdohlavu povahu a stoji si za svojim..s niektorymi ludmi sa da dohodnut ale s inymi ee..ale mas svoj rozum a cit v sebe.a urob ako ti srdce kaze..urob to co je podla teba spravne..

crn

Brenda, odchod z problemov nikdy nic neriesi, pise sa ta lahko, ale tazsie sa to vykonava-musis sa naucit povzniest nad to,ze zivot je v tomto nie vzdy spravodlivy, jedny maju vyhody, takpovediac na ruziach ustlate a druhy si vsetko vypiju do dna a este aj za druhych, povedz si, nebudem sa trapit preto,ze mna trapia, chcem byt stastna napriek vsetkemu...drzim Ti palce,lebo mas dobre srdce, ked sa staras o svoju staru mamu

annddyxxl

a preco sa neodstahujes k starej mame?je ti tam lepsie nie..a kolko mas rokov.budes si zit svoj zivot..pomahat jej.