Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

extremne citliva aknozna cervena plet

Príspevok v téme: extremne citliva aknozna cervena plet
vaionees

zdravim. po dlhorocnom neuspesnom boji s mojou pletou uz neviem kam a na koho sa vobec obratit.
moje problemy nastali kdesi v obdobi puberty, prejavujuc sa asi tak ako u kazdeho- v podobe nevinnych pupacikov na tvari z dosledku hormonalnych zmien, no prerastli do tak velkej formy, ze uz neviem ako s tym bojovat. cakala som, ze sa to aspon v dospelosti strati, dnes mam 28 a som zufala.neda sa na to pozerat a je to horsie ako za obdobia dospievania.:/
nielenze mam akne, ale celu tvar mam posiatu cervenymi flakmi po akne.jednoducho,ked sa mi spravi vyrazka, VZDY po nej ostane jeden obrovsky flak.vsade citam , ze sa to ,,vekom strati", no ja mam flaky na tvari uz od mlada a nie a nie to zmiznut.okrem toho mam na nose a oboch licach rosaceu,rozsirene cievky a popraskane zilky a staci, ze sa pleti coilen dotknem, nasledujucich 10 minut mam na tom mieste cerveny flak.nehovoriac o tom, ze ked sa umyjem cistou vodou alebo natriem cimkolvek,nech je to akokolvek neparfumovane, som bordova nasledujuce dve hodiny.je to strasne deprimujuce a hlavne neviem co s tym robit, trva to uz dlho.bola som ochotna spravit cokolvek,vrazila som peniaze do drahej kozmetiky kt.je absolutne znasanliva s pletou bez parfumacii,nepomohlo.moja mudra kozna lekarka mi predpise skinoren, z ktoreho mi opuchne pol tvare.je to hrozne, neviem co s tym :/ nema niekto prosim vas nejake rady? bojim sa ze na to neexistuje nijake riesenie a budem cervena do konca zivota. zvlast teraz cez zimu je to fakt strasne, to som cervena permanentne.:(

veronika83

Ahoj, tiez mam problemy s pletou, ale aj bordel v crevach, tak sa ani necudujem..
Skus vynechat lepok, mlieko (vsetko mliecne), hluposti (polotovary, glutaman..)alkohol, sladkosti!!!!, menej maska (ked tak rybky, pipky), malo soli..proste jednoduchu stravu, ale nehladuj!
Namiesto drahych kremov - kokosovy olej (vela sa o nom dozvies aj tu na fore)
A nechcem robit nikomu reklamu, ale brala som isty cas vysoke davky zeleneho jacmena + chlorellu, a zhruba po mesiaci sa plet krasne vycistila. Ked sa aj objavil nejaky pupucik, nezapalovalo sa to a hned mizlo, a celkovo plet bola krajsia..

Anjelik910

Bohuzial viem ako sa citis, a stretla som a niekolko krat kedy pochybili aj lekari s tym, ze mi predpisali nieco, co vobec nezaberalo, skor mi to uplne rozhadzalo organizmus. A mozno z toho mali len profit.Cervene flaky nie su vobec normalne a casom sa to nestrati.Tvoja plet reaguje neprirodzene na niektore vplyvy.Spravna liecba pri rosacey je velmi dolezita.Ja som nastastie po dlhych rokoch hladania informacii na internete pozistovala velmi vela veci a zmenila som co som len mohla.Samozrejme mi pomohla aj sprevadzana liecba dermakozmetikou dado sens probalance a sos akut krém. tak drzim palce, aby sa ti to zlepsilo, ale ked mozemj odporucit, tak len hladaj informacie na internete, dermatologicke studie a never hned vsetko lekarom, citaj aj neziaduce ucinky, atd.Tvoja plet ma velmi narusenu imunitu a barieru voci vonkajsim vplyvom a musis si ju naspat vybudovat.drzim palce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.