Trapi ma prejedanie

Príspevok v téme: Trapi ma prejedanie
Lara000

Dobry Večer.neviem či moj problem patri do tejto temy....za 3 mesiace som schudla asi 16 kg...zdravá výživa + cvičenie...
moj problem ale je,že posledne tyždne ma trapi brutalne prejedanie sa.Napr.cely tyžden jem velmi ale velmi malo.....potom v sobotu večer do seba nahadžem take neuveritelne množstvo,že minule som sa nevedela pohnut zo zeme a len som plakala.Skušala som to vždy vyvracat...ale aj ked sa mi to podarilo,tak len mala čast toho,čo som zjedla išla zo mna von. To prejedanie sa ma trápilo aj pred tym,ako som schudla,ale to bolo skor nekontrolovane jedenie....lenže teraz su to zachvaty jedenia.Naozaj neviem čo s tym.Neviem sa prinutit k tomu,aby som jedla normalne.Musim jest velmi ale velmi malo,lebo ked si dam niečo navyše,tak to neviem zastavit,a konči sa to zachvatom jedenia :/

Meretseger

Súhlasím s maruskou :D AD spôsobujú viac problémov než samotná depresia, yeah, vďaka za info, okamžite ich vysádzam :D

maruska123

greenworld ak chces machrovat, tak by si sa najprv mal naucit gramatiku, lebo tvoj pravopis je na zaplakanie...to mas asi z tych parazitov, nacali uz aj mozog :)

maruska123

greenworld neviem co tu trepes kraviny, zachvatove prejdanie patri k porucham prijmu potravy a to su poruchy psychicke

dolores444

chlpacina ja fakt netužim po pozornosti... ja to len tak citim.. aj ked pravda je že dneska je z tych ,,tmavšich,, dni... Ja neviem čo mam robiť.Tak strašne mam chuť sa na všetko vykašlať a nechať anu nech mi ovlada život,lebo niekedy sa mi zda že on je to jedine čoo mam :(

maruska123

dolores vacsiu kktinu som este nepocula..ppp nie je o tom, ci si chuda alebo mas nadvahu...ppp je v hlave a keby si sa zamyslela nad tym , co si napisala, tak zistis, ze mas tiez tento problem, len hladas vyhovorky na tvoj stav...

chlpacina

dolores, ppp mozu mat aj ludia s nadvahou. je to psychicka choroba, nie fyzicka. vychudnutost je jeden z priznakov, ale zdaleka nie tak smerodajny ako odmietat jest ci vracat. a z tvojho (nekonstruktivneho) prispevku mam dojem, ze si si prisla pre trocha pozornosti :)

dolores444

Nie, nemaš je lebo keby ano tak potom by som ju mala aj ja a ja ju nemam!! Podla mna ja normalne.že nas trapi čo sme zjedli a kolko toho!A chceme byť zdravé a krasne tak dačo robime... A ja sa snažim nejesť a dakedy mi to aj vydrži..Niekedy vydržim nejesť cely den alebo len take hlupostičky, ale inokedy jem normalne ako každy aj ked myslim na kaažde susto čo dam do ust ale jem !Ranajky,sladkosti obedy, olovrant ... dokažem zjesť viacej ako 3 chlapi! A ked som sama doma tak to vždy využijem najem sa ako prasiatko a ono to ide samo... ale len koli tomu nemam ppp pretože baby s anou a miou su vždy chude a trčia im všrtky kosti a keby ste videli mmoj ,,zadoček,, tak by ste mi povedali že mam nadvahu! Takže neboj sa nemas bulimiu !!!