ako mať dievčatko?

bibba

no vraj ked ta napusta muz zozadu sa lahsie splodi chlapec. neviem co je natom pravdy. nepamätam si ine polohy, kt. by mohli ovplyvnit, aby to bol chlapec. ale splodit dievcatko: misionarska, ked si na muzovi ty... viac neviem. a mam to od kamosa, ked si robil predpripravny kurz na studium psychologie, ked brali nejake veci z biologie. ak to funguje tak v buducnosti doggy style ked pride k babätku :DDDD

seninka

Pokusim sa vysvetlit, ako to doteraz u vsetkych na 99% fungovalo: vraj kazdych 7 rokov sa u cloveka meni krv, zo starej na novu. Teda v 7-mich rokoch, v 14-tich, v 21....atd. Ak ma z manzelov/partnerov v case pocatia dietata podla tohto vypoctu starsiu krv on, bude to chlapec. Ak ona, bude dievca. Priklad: ona ma 19 rokov, on 23. Jej sa menila krv naposledy v 14-tich rokoch, tym padom ma 5 rocnu krv. Jemu sa menila naposledy v 21, ma teda len 2 roky mladu krv. V tom pripade ma starsiu krv ona, tak by mali mat dievcatko. Alebo: ona ma 22 rokov, iba 1 rok mladu krv, on ma 24, teda 3 rocnu krv, cize starsiu od nej, tak by to mal byt chlapec. Ak maju partneri rovnako staru, ci mladu krv, tazko sa da predpokladat, co to bude. Pocitajte, mozno to vyjde, za pokus to stoji.