Hnedý výtok po sexe

Príspevok v téme: Hnedý výtok po sexe
Bonnie19

Ahojte, potrebovala by som poradit. Viem, ze tu takych tem uz bolo neurekom, ale najradsej by som chcela mat od niekoho rychlu odpoved. Mojim problemom je to, ze s priatelom som mala pred dvoma tyzdnami pohlavny styk a den na to som zacala mat hnedy vytok, ktory trval asi tyzden cca s tym, ze na nohavickach sa objavil aj taky mali kusok krvi asi dva krat. Ono ide aj o to, ze pocas sexu sme sa chranili pomocou kondomu, cize do mna nevniklo nic, ale na druhej strane este pred tym nez som mu nasadila prezervativ vytiekla z neho ta priesvitna tekutina, ktora ma sluzit aj ako lubrikant. A postupnym rolovanim kondomu dole sa ta tekutina pod kondomom drzala a potom kusok vytiekla na spodku a obtrela sa zrejme o mna. Vrchol dosiahol uz mimo mna, cize nie je ani sanca, zeby praskol. A teraz vytok skoncil a mala som vcera dostat menstruaciu, ktora neprisla, ani dnes. V oblasti vajecnikov ma kusok pobolieva a neviem co sa deje. Pretoze pocas vikendu som aj zvracala nakolko som si podrazdila zaludok a ten vytok mi mohol aj posunut cely cyklus. Nehovoriac o tom, ze som kusok kvôli zvracaniu schudla a bola som v strese. Tak sa pytam. Je tu nejaka sanca otehotnenia? Ak sa o mna len kusok obtrelo to priesvitne, ale do mna nevniklo nic? Je normalne, ze vytok som mala, ale menstruacia este nedosla? Potrebujem radu nejaku, potesilo by ma ak by tu nikto nezacal osocovat, chcem sa len uistit cim to môze byt spôsobene, lebo uz asi dva krat som takto vytok mala a menzes nakoniec dosiel. Dakujem za kazdu radu.

maruska123

moja prepac, ale ako sa da otehotniet obtretim sa?

ked si ndostala menzes presne na den tak to este neznamena, ze ti meska...

dalsia vec: ked sa bojis, ze si tehotns, urob si test a mas