Analny problem?!

Príspevok v téme: Analny problem?!
Stumpel

Som chlap, mam 28r. a mam velmi cudny problem. Zatial to neriesim a nehodlam ist ani k lekarovi, lebo ani neviem, ci je to problem. Ak ste sa uz s takymto niecim stretli, dajte vediet.

Cely den pocitujem cudny pocit v zadku. Nie pri konecniku, ale hlbsie. Asi 5cm od konecnika nahor.

Je to taky neprijemny pocit. Niekedy to jemne pali, potom to jemne svrbi, ale furt mam taky pocit, ze sa tej casti musim dotknut.

Nemam problemy s mocenim, ani ziadnu bolest, len tieto pocity. Nemam ani horucku, necitim bolest v semmenikoch, ani v podbrusku. Nemam problem so stolicou. Proste ziadny problem nemam, len tento pocit. Prekaza mi to hl. pri sexe. Furt vnimam ten pocit a tym padom mi klesne aj erekcia.

Pred rokom som absolvoval masaz prostaty, ktoru mi robila frajerka. Pritom som nepocitoval ziadnu bolest ani nic, prebehlo to v pohode.

Je mozne, ze je to spojene s tym? nejake bakterie? clamydia? herpes? ale v tom pripade by som mal aj ine priznaky, nie?

K akemu lekarovi by som mal ist? Urolog ci gastro?
Je to vobec na lekara?

pajdo

nemusíš ísť k lekárovi, ale potom počítaj s tým že keď je to niečo vážnejšie (dúfam že nie) tak ťa potom neskôr možno odvezú rovno na cintorín...

a na koho by to asi malo byť, že by na vešticu teodoru ???