Zrasty

Príspevok v téme: Zrasty
otazocka 16

Ahojte, chcela by som sa spytat,ci nemate niekto skusenosti s zrastami na vajecnikoch.Ja som mavala rok bolesti,doktor mi nevedel povedat ,ze co mi je.Nechcel ani ster ani nic spravit az pred tyzdnom som presla k inej doktorke a ta mi povedala , ze to mam zo stareho zapalu.Povedala ,ze som relativne mlada mam17.Kazala mi wobenzym vybrat 44tbl., a povedala,ze ma asi neobide laparoskopia.Len ja mam bohuzial panicky strach z nemocnic.Chcem sa teda spytat,ci mi neviete niekto nieco poradit na uvolnenie tych bolesti, popripade, po laparoskopii,ci uz nemate problemy a kolko ste boli v nemocnici potom. dakujem moc :(

otazocka 16

Heatherka : nedaju, ale povedala, ze to je jediny dovod mojich bolesti a ze za tie roky to uz pozna, tak hadam odhaduje dobre. Mam 17,cize o babo sa tak skoro nebudem pokusat. Trapi ma to skor z toho hladiska,ze ma to bolieva denno-denne, obmedzuje ma to v podstate,niekedy ani nohu nedokazem zdvihnut do vysky 45+ cm.. alebo napriklad v tureckom sede vydrzim tak minutu maximalne... Ty si aj mala nieco na bolesti ? mne poradila alchemilku pit salku denne a ze s tym sa neda nic robit v podstate.. Dnes mi dosli vysledky,ze co mi to sposobilo ,nejake bakterie,kt.sa neliecili a to mi az taky zapal vyvolalo..tak lieky na to uz mam. Este sa ta chcem spytat, pri pohl.styku si nemavala problem? lebo mna to poslednu dobu boli, musime si dlho hladat spravnu polohu ...

Heatherka

nie som si ista, ci sa daju zrasty na 100 percent diagnostikovat ultrazvukom. skor je to nejaka diagnosticka laparoskopia. zrasty vedia pekne potrapit, co sa tyka otehotnenia, vtedy treba podstupit operaciu, nech vsetko pekne vycistia. ale treba dat do uvahy, ze aj samotna operacia sposobuje zrasty.

wobenzyn je velmi dobry, skus ho vybrat. kym sa nebudete snazit o babatko, neriesila by som to, kym nepocitujes nejake vacsie problemy. ja mavam tiez velke bolesti uz dlhsie asi tro roky a na laparoskopii som bola. nie je to vobec nic strasne a je to setrna metoda. ale nechod teraz, teraz je nase zdravotnicvo.. ved vies :) nech ta nova lekarka sleduje pekne, ci nemas zapaly, z coho mozes mat tie zrasty a tak. netreba ist hned na operaciu. mna sledovali uz dlho, preto som sla ...