Umrel mi priatel, čo ďalej

Príspevok v téme: Umrel mi priatel, čo ďalej
Mel2412

Ahojte,obracám sa sem s otázkou,pretože som nikde na nete nenašla príbehy alebo témy keď niekomu zomrel frajer/ka. Chcem sa opýtať,či sa ste už počuli nejaký príbeh,že by sa ten,ktorému zomrela polovička,dal potom dokopy s najlepším priatelom alebo priatelkou toho jej frajera/ky.Pretože mne pred pár mesiacmi zomrel môj frajer :( a odvtedy mi veľmi pomáha jeho najlepší priateľ,dokonca sa mi aj priznal že niečo viac ku mne cíti,ale sám mi povedal,že teraz mi len chce pomáhať,pretože potrebujem ešte vela času. Ja ho mám veľmi rada,pretože mi naozaj vela pomohol ale určite k nemu necítim žiadnu lásku,je to z mojej strany iba náklonnosť a vďaka. No vela ludí mi hovorí,že si myslia že nakoniec ostaneme spolu. No ja sa bojím toho ako by reagovalo okolie a vecí podobných,teraz som na tom ešte psychicky nie moc dobre. A možno vás bude zaujímať aj môj vek,mám 21 rokov a s priateľom sme boli spolu 2 roky :(

dariana

videla som pribeh v ceskej televizii ako sa dali dokopy dvaja presne ako v tvojom pribehu ona sa zalubila do priatela svojho mileho ktory predtym tragycky zahynul dnes su velmi stastny a maju dve krasne deticky pa

zewa

Vykasli sa na ostatnych. Myslim, ze uz si zazila zleho dost, tak rob vsetko podla seba, nie podla inych.
A okrem toho, ved nikoho nepodvadzas. Mas 21. Ja na tom nevidim nic zle. Aj ked si niekoho pobozkala. Ako ja neviem, ci existuju nejake nepisane pravidla, ze kolko ma clovek smutit a nemat frajera. Su to hluposti. Ked sa niekto s niekym rozide, tak nikto neriesi po akom case si najdu novych partnerov. Takze sa na to vykasli a riad sa sebou, sama uvidis, kedy je ten cas "nechat ho odist" a dopriat si slobodu.
A ak nelubis toho jeho kamarata, urcite s nim nezostavaj len z vdaky. Bolo by to nefer voci sebe samej. Mas pravo sa opat bezhlavo zamilovat a on to musi pochopit. Ten vztah by nevydrzal.

HlavuHoreMel

Číta sa to hrozne, tiež by som sa nedokázala pozrieť na iného muža ak by sa mi niečo také stalo. Veď by zomrela polovička zo mňa. Ani si to nepredstavujem.
Obdivujem ťa však Mel za to, že vôbec si ešte nažive, že sa pokúšaš to nejak zvládať.
Prajem ti veľa síl.
Vieš, niekomu pomôže, ak pri takejto tragickej udalosti má niekoho, na koho sa môže obrátiť. Niekto si nájde opačné pohlavie, niekto kamošku alebo teda rovnaké pohlavie.
A niekomu zas pomôže, všetko to sám predýchať, so stratou sa vyrovnať úplne sám ....ľudia sú rôzny.
Vieš na zdraví to je tak- je tu 1000 ľudí ale aj 1000 názorov.

Denizka

MEL:
Keď som mala 21 presne ako ty stalo sa mi to isté..Celú strednú sme mali so spolužiakom veľmi blízko, taký neopísateľný krásny vzťah vznikol medzi nami...Nezačali sme hneď spolu chodiť, pretože sme boli mladí a vedeli sme, že by sa to možno skončilo, tak sme boli najlepší kamoši avšak stále nad nami čosi viselo...až v poslednom ročníku sme to už nevydržali a dali sme sa dokopy....Prežili sme spolu jeden krásny rok, mala som pri sebe človeka, ktorého som ľubila ako priateľa,kamaráta a frajera...bolo to neopísateľné puto....až do osudného dňa...keď mal autonehodu ...a umrel mi...
Strašne ťažko som to znášala ....vyčítala som ani neviem komu či jemu sebe, že prečo mi to spravil, prečo ma tu nechal ???! toto sa nerobí....až do dňa keď som mala jeden sen ....možno to vyznie pre mnohých hlúpo a trápne ...stretla som ho v autobuse a strašne som začala na neho kričať prečo odišiel, ako mi to mohol spraviť, že čo mám ja teraz robiť ??!!! keď som sa vykričala on sa na mňa smutne pozrel a povedal mi ....že sa nemám nad tým stále rozmýšľať (takto by určite reagoval aj naživo) a že sa nemám trápiť s strašne smutný vystúpil ...to bol pre mňa akosi taký moment ....vtedy som si povedala, že som silná kvôli nemu budem !

ale ty asi hľadáš odpoveď na inú otázku ...pozri vzhľadom na to, že som si tým prešla viem ako sa cíti baba, ktorá stratí priateľa....hlavne si nevšímaj ľudí !! a ako si sama napísala, necítiš k nemu nič len vďaku...Buď rada, že je pri tebe, a ak náhoodu v tebe ožijú nejaké city, nebráň sa im! neuzatváraj sa do seba...a buď silná !

lentilkaaa

tak ale ja som to pochopila tak ze nezacina novy vztah...ak ano tak v tom pripade sa ti ospravedlnujem doubledog...ja som mala z toho pocit ze len on jej pomaha tym ze je s nou...myslim len ako kamarat

ladida

Mel,hlavne je postavene na hlavu riesit to so sirokym davom na fore.musi ti byt jasne,ze vacsina ludi ta bude odsudzovat.preco?to neviem...hlavne never hovadinam typu-tvoj frajer sa v hrobe obracia...to je postavene na hlavu.tvoj zivot sa kvoli tomu co sa stalo nemoze zastavit a ak sa ti postastilo to,ze si za kratku dobu nasla niekoho,kto ti cez to pomaha sa preniest,tak sa nikoho nic nepytaj a zi svoj zivot.aj ty ho mas len jeden a uz sama vidis,aky je prchavy.

doubledog

mel
ta tvoja laska bola dost prchava, ked si zacinas po par mesiacoch s niekym dalsim.
ja ta nijak neodsudzujem, ved na tom nie je nic zle. len ti neverim, ked tvrdis, ze to bola velka laska.

a k tej mojej citlivosti:
ak by som ja stratil lasku svojho zivota, bud si ista, ze mi trva naozaj dlho, kym by som sa z toho dostal. a urcite by som si nezacinal vztah po par mesiacoch, to si vobec neviem predstavit.

lentilkaaa

doubledog...MYSLIM ZE SI DOST NECITLIVY VED ONA PISE ZE ZE K NEMU CITI LEN VDAKU A NIE LASKU...a k veci myslim ze urcite nezahanaj smutok novym partnerom--bola by to velka chyba...najskor sa vysporiadaj s jednou castou zivota a potom zacni riesit druhu

kacorita

Ahoj. Je mi velmi luto čo sa ty stalo, ja si neviem predstavit že by sa take niečo stalo mne.Len bud silna a hlavu hore...

A teraz k veci.Prosim ta nevšimaj si ludi, čo vravia..nech si vravia čo chcu.Pretože ty vieš najlepšoe čo preživaš a koho potrebujš.Počuvaj svoje srdiečko, urob to čo teba urobi štastnou a nie to čo ludia vravia alebo si myslia...

Bud silna a drž sa:)...Vela štastia prajem:)