Aj vy máte občas také myšlienky ako ja???

Príspevok v téme: Aj vy máte občas také myšlienky ako ja???
kukulienka1

niekedy sa mi stane, že premýšľam nad smrťou blízkych.. aké by to bolo keby umreli, až sa z toho rozplačem.. nie je to pekné ja viem a nikdy by som si nič také neželala ale niekedy jednoducho rozmýšľam nad tým, čo by bolo, keby mi umrela dáka blízka osoba...
mne sa to zdá divné potom za to sama sebe v duchu nadávam ako len môžem nad niečim takým premýšľať...

kukulienka1

vo všetkom s tebou súhlasím a rada by som sa dozvedela, čo by na to povedal psychológ, ale myslím si že zrejme niečo podobné o čom si tu píšeme :)

milovna

asi je to preto ze ich nadovsetko milujeme a nevieme si predstavit bez nich zivot.aspon u mna je to tak,ze nedkozem bez nich zit,keby sa nieco take vskutocnosti stalo,asi by som sa psychicky zrutila.mco mi na nich zalezi,vdaka nim som mala a mam krasny zivot,asi je to tym.neviem,nechapem tomu,preco ta myslienka to robi.hmmmmmmmmmm.psycholog by nam na to svoju odpoved dal urcite

kukulienka1

ďakujem za odpoveď :)...je to presne tak ako píšeš, je ťažké to ovládať niekedy sa doslova z takej myšlienky ako keby preberiem...proste sa sama pristihnem ako na niečo také zlé myslím.. robím to s osobami ktoré sú mi najbližšie a ktoré by som nikdy nechcela stratiť...keby vedeli že mám občas také myšlienky tiež by ich to nepotešilo ale neviem tomu zabrániť možno máme len niekedy jednoducho potrebu plakať a práve takéto myšlienky nás k tomu privedú..alebo už potom neviem :)

milovna

ja to iste,ale snazim sa vzdy od toho dostat prec.nemozes za to,myslienka ti robi zle,tazko sa da niekedy ovladat