channing tatum

Príspevok v téme: channing tatum
eloyse22

Je normalne, ak mam frajera, s ktorym som vo vztahu 4mes.zijeme spolu...a ja momentalne prekonavam narocne obdobie, som pod tlakom, (skola,praca,skusky,statnice v maji..) a samozrejme tento tlak vplyva na moju hlavu, a zacali sme sa dost hadat...naposledy sme sa pohadali pre uplnu blbost a on ma tak vyprovokoval az som mu povedala ze je koniec! Absolutny amok, v zufalosti som to vyslovila..ale nechcela..
Potom som sa utapala v romantickych filmoch, a vo filmoch so channym a teraz namiesto toho,aby som si lamala hlavu ze ako dat do poriadku vztah,mi beha urt po hlave channy a hluposti a aky je sexy a zlaty a ze moj vztah je uplne v prdeli prave... :( asi nie som normalne ze?? co tym chce moja hlava povedat??:D som totalne v riti asi ztolkejo tlaku?

keby to moj frajer vedel, ze si radsej idem pozret film s channym nez to,ze by som sa mala ucit,asi by sa napalil..:((

eloyse22

ale co mam robit??:D ja nechcem na neho mysliet aj ked je to riadny kus :D ale ved moj frajer ma pritahoval... a teraz po tych problemoch sa radsej pozriem na channyho
oMG!