ASOS - vie mi niekto pomôcť s nákupom? alebo aspoň základné veci vysvetliť....

Príspevok v téme: ASOS - vie mi niekto pomôcť s nákupom? alebo aspoň základné veci vysvetliť....
RaviolaChrum

Ahojte.
Tak v prvom rade, ak by sa našlo nejaké dievča alebo žena, z Ke alebo okolia kt. by bola ochotná pomôcť mi s nákupom cez net nech sa sem ozve a hodím sem e-mail a ďalej by sme sa mohli dohodnúť.
Alebo ak mi niekto viete poradiť, ako objednávať z tejto stránky + či je potrebné sa najprv tam zaregistrovať a ako prebiehajú platby. Tiež by som rada vedela ako to tam funguje s poštovným, keďže niekedy je poštovné zadarmo úplne.Rada by som si to vyčítala ale moja angličtina je ako čínština takže...
Budem vďačná za akúkoľvek radu.

carywbjw

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z tonzes.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

monca2555

Ahoj, všetky potrebné info ohľadom nakupovania v ASOS - poštovné, doručenie, kvalita tovaru - nájdeš tu: -odkaz odstránený-

Lulu2011

ano, lebo vlastne paypal nikomu neposkytne tvoje udaje, kdezto ked davas cislo kreditky tak je to uz sukromnejsie, akoze ti pracovnici si zaviazani, ze nemozu si odcerpat z uctu viac ako za tovar, ale je to taky blby pocit, ja mam tiez okolo toho take pocity

Lulu2011

na dobierku ti smaozrejme nikto zo zahranicia nic neposle, na to zabudni :) cez paypal, alebo rovno cez kreditku sa nakupuje no a postovne neplatis vtedy, ked ti staci dodavka za 7-14 dni cca, alebo ked chces skor sa postovne plati

RaviolaChrum

dievčatá ale neviem sa preklikať k tomu aby som dostala to poštovné zadarmo, keďže už pri ukončení objednávky tam mam vybrať možno Uk- do 7 dni či ako
Uk neviem čo a len same UK , inu krajinu si vybrať neviem, teda Slovensko. :(
Cez pay pal sa platí tak že tam prevediem na ich číslo účtu peniaze a oni mi až potom dodajú ten tovar?
Možno bolo z mojej strany hlúpe a naivné myslieť si že sa to dá aj klasicky prebrať cez SVK poštu....
Bože prepáčte za tak blbé otázky ale ani po anglicky poriadne neviem a taktiež je to moja prvá skúsenosť so zahraničným internet.obch.