Lesbičky

Príspevok v téme: Lesbičky
ayvi

Ahojte, je mi to trochu blbe ale mám jeden problém.
Potrebujem sa zbavit chalana, ktorý sa ma drží ako kliešt...jednoducho mu chcem povedat ze som lesba, pretoze ked som sa ho nenapadne pytala, co by robil keby mam ineho, tak povedal, ze by bol nastvany, ale neopustil by ma...a proste uz som skusala vselico a nechcem mu ublizit, chcem aby sme mali stale taky dobry kamaradsky vztah, ale keby zistil ze som ho opustila kvoli chlapovi tak by so mnou neprehovoril do konca zivota...
A tak preto potrebujem nejaku "ženskú", nemusi to byt lesbicka ale moze, nevadi mi to ja som za kazdu srandu a s babou som to este neskusala :D
A tak isto teraz vyzeram ako nejaka krava ale dobre mi tak, lebo uz naozaj neviem co mam robit...

vesprem

no vies, ja si skor myslim, ze chces vyskusat sex s babou a toto je len taka vyhovorka. skratka nevies ako na to, tak si si vymyslela takuto haluz.

xdanielax

bol by nastvany ale neopustil by ta? tak hadam ty si rozhodujes o tom, s kym sa stretavas nie? Povedz mu, ze to chces ukoncit a preco a viac sa s nim nekontaktuj. Nie vymyslat si hluposti..to je zbytocne. A hlavne si najprv uprac v hlave a jednoducho, ked vidis, ze sa neda aby ste sa len kamaratili, tak bud rozumna, ustup a prerus kontakt. Lesbicka.....kolko mas rokov preboha, tipujem tak 13.