názor slečien

User_37597

ahoj mam 22 mozem aj ja prispiet? :D
no ja neviem.keby to dostane pocas vztahu nejak by som to neriesila.samozrejme neni to prijemny pohlad obzvlast ked sa s tym clovekom len spoznavam ale myslim si ze pokial mi clovek vyhovuje po kazdej stranke a som zalubena nejaka psoriaza by mi isto neprekazala.

nefinka

ahoj, vieš čo, pre mňa by bolo dôležité ako by sa dotyčný o seba staral. mám kolegu v práci, kt. na to zvysoka kašle, nestará sa o seba, všade má fľaky, odvšadiaľ, kde je to viditeľné mu to opadáva, vypadá jak reklama na lupiny, strašne smrdí.. na ňho sa len pozrieš a máš k nemu odpor.
a potom poznám dvoch chalanov cca vo veku okolo 25, ktorí majú tiež psoriázu, ale na rozdiel od kolegu sa o seba starajú..občas samozrejme vidieť nejaký fľak, tomu moc nezabránia, ale celkovo z nich má človek pocit, že sú čistí, voňaví a v takomto prípade by mi to nevadilo..:)

tpch

Ty si tusim viac zufala ako on. Nechaj ho, nech si zije svoj zivot, su ovela horsie dg. ako psoriaza, i ked to nie je jednoduche s nou zit.

zúfalá matka

Ďakujem za názory, našťastie je to pohodový chalan, má aj priateľku, vlastne niet čo riešiť.Táto choroba bohužiaľ sa nedá veľmi ovplyvniť aj keď sa o seba stará a míňa veľa peňazí na rôzne prípravky.V lete je to lepšie a práve teraz v zimnom období sa mu to zhoršilo tak mňa to viac trápi ako jeho(aspoň mne to nedáva najavo). Dnes ma to dosť vzalo, tak preto tá otázka.

lulu22

mám kamarátku, ktorá má toto ochorenie, ale lieči si to pekne poctivo, sa jej to za posledné roky zlepšilo a už to nemá také strašne viditeľné, v pohode nemám problém ju vyobjímať a pod. má tiež priateľa, ktorému to absolútne nevadí. Potom mám jedného známeho, ktorý sa o to "nestará" a má strašné fľaky.. mal aj frajerky, ale mne by to asi prekážalo, v takom štádiu, v akom to má on.. ale fakt záleží na každom človeku, ako sa hovorí, keď ju miluješ, nie je čo riešiť ;)

[zruseny17]

sice uz nie som slecna,ale mne by to neprekazalo.Milujem svojho manzela a milovala by som ho aj s akoukolvek chorobou.Stala by som pri nom,pomahala mu a podporovala ho.

L.ia

hm, no takto...

neprekazalo by mi to ak by som ho poznala ako super kamarata a z toho by sa vyvinul vztah..

ale ak by to bola co ja viem internetova znamost a len tak naslepo by sme sa stretli, tak asi hej, odradilo by ma to