Hranica medzi priatelstvom a flirtom.

Príspevok v téme: Hranica medzi priatelstvom a flirtom.
hortenzia111

Moj manzel ma vela kamaratok.Myslim si vsak,ze nedokaze odhadnut hranice medzi priatelstvom a flirtom.Tvrdi,ze ma miluje a nic zle nerobi,ked podla mna vzbudzuje v tychto zenach falosne nadeje,debatami,neustalym vtipkovanim a narazkami,ktore si tieto zeny vysvetluju uplne inac,ako on.Ako manzelovi a otcovi mu nemam co vycitat,je pozorny,laskavy,ale jeho spravanie voci niektorym zenam,ma uraza.Tvrdi,ze som ziarliva a zbytocne.Poradte mi prosim,co robit,

danielaaa

Deticky do toho netahaj, je to medzi vami dvoma, ja chapam ze on to berie inak, ja som tiez ziarliva podla mojho co som, ale par mojich vylevov bolo urcite opravnenych, aj som si myslela ze sa zmeni, ale omyl nezmeni sa ani po svadbe ani nikdy :/ ja vazne uvazujem nad rozchodom

hortenzia111

Baby,dakujem za podporu.Ja som sa o tom to mojom probleme viac rozpisala v teme-"uhana zadaneho muza".My sme manzelia cez 10 rokov.Mame 2krasne deti a nechcem im robit stresy,tak som radsej ticho.Manzela milujem,ale mam pochybnosti.Svoj nazor na jeho chovanie som mu povedala,ale on ma povazuje za hysterku a chorobne ziarlivu.Som z toho zufala...

danielaaa

hortenzia, ja mam presne ten isty problem same recicky, flirtiky vsetky zeny si to vysvetluju po svojom a ja sa citim hlupo....debaty o tomto spravani uz boli nekonecne, este to nie je moj manzel, ale urcite sa v najbizej dobe sa k takemuto kroku schyli, velmi premyslam o tom ci zvladnem zivot s takymto chlapom, inak je fajn mily, pozorny, miluje ma atd...nemyslim si ze by ma podvadzal ale tato jedina vec mi na nom neskutocne vadi, nad rozchodom pemyslam uz dlho sme spolu skoro 4 roky, ja tiez vzbudzujem u muzov zaujem, ale ako tvrdi jajka, vratit mu to nie je najlepsie riesenie, potom si o tebe zacnu chlapi mysliet svoje a nebudes v ociach muzov dobra zena, mam vela muzskych kamaratov takze to viem z ich rozpravania a tito muzi su mladi po 30-tke, vysokoskolsky vzdelani a niektori zenati, al. v dlhodobych vztahoch, takze asi tolko ze nie si sama co ma taky problem ://

jajka001_

vysvetli mu ze jeho chovanie je nevhodne. ak by si sa chovala ty ako on, tak by ta tiez neustale obletovali muzi - to ty ale nechces lebo mas jeho. ale skus sa chvilu chovat tak ako on - mozno mu bude zaujem muzov o teba vadit a konecne si uvedomi, co robi