Najlepsi make up?

Diana12121

ano ano sonicku myslim, tam som to nasla, vyzera to dobre takze by som to skusila. na problematicku plet to podla mna bude vhodne co povies ?

Natalka125

ja som si to dala do googlu dobre som to nasla na stranke sonicka.sk, ja uz dlhsie hladam ale to je katastrofa, vascinou kupujem z drogerii ale mam dost problematicku plet, a zatial mi nic nevyhovelo, aj ked si makeup zotriem vecer, na druhy den mam male cervene fliacky po tvari, a potom sa uz bojim dat nato este vrstvu makeupu. ta prirodna kozmetika by bola pre mna asi vhodnejsie riesenie :( aspon dufam

jeanette87

U mna je to Givenchy Photo'Perfexion, drogériové make upy už roky nekupujem, lebo s nimi nemám dobrú skúsenosť. Radšej objednávam cez internet (-odkaz odstránený- ) z parfums a trošku zainvestujem ako trápiť svoju pleť kadejakou drogériou..

zuzi74

Tak ten hodvabny make up by aj mna celkom zaujal. Kedze pisu s pudrovym efektom, tak mam prave obavy z toho vysusovania. Ja pouzivam od Annemarie Borlind anti-aging make up a ten plet nevysusa. Obsahuje olej z kamelie. Pekne vypne plet a vyborne sa nanasa, je kremovej konzistencie. Tie z drogerii su pre mna absolutne nevhodne, rychlo sa vpiju a plet vysusia.

Diana12121

mate niektora skusenosti aj s makeupmi co sa tyka prirodnej kozmetiky ? mam vyhliadnuty hodvabny makeup zao, skusali ste ho niektory. musim mierne experimtovat kedze mam problem s klasickymi makeupmi, strasne mi to vysusuje plet a doteraz som vlastne neprisla na to co mi prekaza

petra...

Loreal - Tru Match je úplne najlepší. Kryje, dobre sa rozotiera do stratena, je prirodzený. Roky ho používam a som spokojná. odteň Ivore apricot

zuzi74

Pre mna skvely make up od Pupy na zrelu plet...ma stredne kryciu schopnost a nevytvara dojem masky na tvari. A ked sa mi tvoria cez zimu cervene flaky na tvari, tiez slusne prekryje. Cena okolo 14,-€.

mima55555555

Ahojte mam uplne novy vichy normaderm teint odtien 25 .som tmava a nesadol mi odtien.PC bola 19,60 eur teraz za 14 eur.v pripade zaujmu piste na m.vojtekova@centrum.sk