Najlepsi make up?

liiiii

a ako je to s odtienmi tohto makeupu? v lekarni maju vzorky? ja som bledula s rysavymi vlasmi, takze vacsina makeupov mi je tmavych a tie najsvetlejsie odtiene su neprirodzene ruzove, takze hladam bledunky make-up skor dozlta, ktory nerobi supinky a nevyzera ako maska.

bejby

ja som pouzivala z lekarne Vichy a bola som s spokojna ale chcela som najst nieco ine tak som tiez vyskusala La Roche ale ten mi vobec nekryl tak ako by mal. Potom mama zacala ouzivat make up Shiseido a s nim som velmi spokojna. Stale som jej ho kradla tak si bola potom kupit novy :D Kryje perfektne :)

Linguistics

Ja tiez pouzivam la roche posay - toleriane, nelesknem sa, kryje paradne, neotlaca sa, velmi dlho vydrzi. Ja som ho kupila za nejakych 15-16e uz aj s postou.

lulu329

Ahojte,uz som vyskusala vela make-upov(maybelline,rimmel,astor,z orif. a avonu...),ale najviac mi sadol La Roche Posay.V lekarni som povedala,ze mam zmiesanu az citlivu plet a odporucili mi ho.Je vyborny,kryje a co je najlepsie ma OF 25.Som po zakroku laserom a prave tento make-up bol testovany na poskodenej pleti.vichy je skor na problemovu plet-mastnu,ale tiez je vyborny.La roche Posay- Toleriane Teint stoji cca 22 eu,ale stoji to za to.

bielicanka

Čaute baby..ja mam zmiešanu pleť, používam krém od Dlivy..tu je link www.naturprodukt.sk
dalej používam make up od Maybelline Dream Satin liquid.....www.girlspinkworld.estranky.sk
a nakoniec vsetko fixujem púdrom od Jaroma Alexandra s názvon Magic Minerals...www.jmldirect.sk
Kombináciou týchto výrobkou naozaj vyzerám ako z reklamy, odporúčam najmä ten púder, každá bude spokojná :)

sydney

podkladovu bazu som prestala pouzivat,lebo mi vysusovala plet (mam extremne citlivu a vysusenu plet),robili sa mi supinky. na to som si este k tomu davala bourjois healthy mix, ktory ma sklamal,tiez mi nerobil dobre (potom som zistila preco, makeupy, ktore maju mat dlhodoby ucinok, tu plet o cosi viac vysusia a tym je to pre mna horsie nez make upy bez niekolko hodinoveho efektu). teraz bazu nepouzivam,mam makeup z pupy na hydrataciu a super. a vrelo odporucam este clinique moisture,len je bohuzial drahy :/

nikitka33

podkladovu bazu nepouzivam pravidelne. Ale aj ked si ju dam, tak nevidim velky rozdiel vo vydrzi (mozno nemam nejaku dobru, mam od Gosh). Puder zafixuje, ale potom je casto vidiet, ze mas na sebe make up, aspon ja to vidim. Urcite je lepsie, ak sa nanasa stetcom a ked je puder sypany. Ten je podla mna neviditelny, ale co su tuhe s aplikatorom (hubkou), tak tie velmi nemusim, tie su vidiet.

Aja02

A používate pod ten make-up podkladovú bázu? Veľa žien to považuje za zbytočnosť, ale je to veľmi dôležité, taktiež by ste ten make-up mali zafixovať púdrom. ;-)
Ja používam make-up Dermacol Matt Control- zmatňujúci.Pod make-up požívam bázu od Dermacolu Matt Control. Je to sada. :) Zafixujem púdrom od Miss Sporty. Make-up mi vydrží celý deň, pleť sa mi neleskne. 1-2x za deň použijem púder.

nikitka33

caute,
ja mam zmiesanu plet a teraz pouzivam Astor Skin Match a je super, len netreba si chytat tvar, inak sa zotrie.

Ak si nechytate, tak ostane na tvari dlho, nie je vidiet, prisposobi sa pokozke. Ja mam teraz dost bledy, lebo mam bledu pokozku. V lete si kupujem vzdy o odtien tmavsi ako pouzivam. Inak, este sa mi nestalo, aby stmavol pocas dna.

Taktiez Lancome ma dobry make up - Teint Idole. Je drahsi, ale oplati sa. Su 2 typy tohto make upu - jeden je trochu redsi a druhy jemnejsi... zalezi od pleti, ktori bude viac vyhovovat. Ale nie som si ista, ci oba typy tohto makeupu sa predavaju na Slovensku. Myslim, ze len ten tekutejsi a ten bohuzial nevydzi na pleti slubovanych 14 hodin. Ale na druhu stranu, nanasa sa super a neposobi ako maska.