dokažem to

Príspevok v téme: dokažem to
milaa1

Od pondelka sa zasa vraciam k chudnutiu, už mám toho všetkého dosť , chcem si dokázať že viem niečo pre seba urobiť a že to aj urobím zas a znova a teraz už na maximum :)

R: 6,00-6,30:4lyz ovsených vločiek+biely jogurt+ovocie (jablko,pomaranč,grapefruit,banan...)/prazenica/cereálie s mliekom/
D:9,00-9,30 celozrná žemľa+šunka+syr+ zelenina
O: 12,00-13,00 kedže som v škole tak školská jedalen t.j polievka+druhe jedlo

potom nasleduje od tej 14-16hod cvičenie čiže fitness centrum
Ol: 16,00-17,00 zelenina, kuracie masko,/ tuniak/ polievka/jogurt
V:19,00-20,00 by som si chela kúpit proteín a ten pit
+ 2 až 3 l vody čistej!!
Výska:170
Váha:65
žiadne mastné a sladké iba 2x do týzdna dufam ze sa mi to podarí ... do neakých 2mesiacoch by som chcela viditelne schudnut nohy zadok :)
...nezáleží mi schudnúť na kilách ale na centimetroch , dúfam že sa mi to podarí a ak máte neaké rady rada si ich vypočujem :) vopred ďakujem :)

milaa1

predstavu ? no nejde mi o kg ale o cm :)
a hlavne zadok nohy boky to mozno pojde tak za 3mesiace , a potom formovanie posilovanie a tak ...

no ja už som chodila na začiatku roka 5 mesiacov do fitka :) ale prestala som a chcem zacat nas5 tak dufam ze uspesne ..

Maoam

milaa1, a aku mas predstavu, ciel? ja mam tiez cas do leta :-D, mne ide ovela viac o cm, kg su mi sumafuk, mala som povodne 165/60 (kedysi dlhe roky 62-63), teraz som sa od leta dopracovala na 165/56, takze vaha je v poho, len cm este treba dat nejake dole

milaa1

Miery neviem teraz neskor napíšem ....
Tak dúfam že sa nam to podarí dievčatka :)
Ja mam času do leta :) ale chelo by to aj skor vysledký a kedze by som chcela ist vo februári na ples tak aj dovtedy :)
Budem rada ak sa podelite o neake rady :)

elizabeht11

ahoj :)

ja by som sa rada pridala k Tebe, len .. ja som o pre mna dosť ťažšia

mam 168,5cm a 70kg .. snad to pojde dole .. viem že nie za mesiac,ani dva ..ale snad sa podari :)

Maoam

ahoj, ake mas miery?
a jasne, drzim palce, ak naozaj chces, tak sa ti to aj naozaj podari, len treba vydrz a trpezlivost, lebo to nejde za tyzden ani za dva

wreck

pekne, pekne, drzim palce. na svoju vysku mas inak uplne pohodovu hmotnost, ak je to teda poctivych nahych 65 na skalibrovanej vahe. :-) samozrejme poznamku o cm som neprehliadol.

asi uz vies, ze musis mat vyrazne vyssi podiel aerobnej aktivity, nez anaerobnej. davaj len pozor na spravnu tepovu frekvenciu a skus, aspon cez vikendy, rano cvicit nalacno. samozrejme ziadny brutus, zo zaciatku pekne pomaly a pozoruj sa. nieze odpadnes z nedostatku energie. :-)