lubi nelubi

tripikaka

Ano mas pravdu aj ked z mojich skusenosti si zeny niekedy muzske spravanie vykladaju inak ako to muzi skutocne myslia.A k tomu ked dotycny nerad prejavuje nejake city. Ale ak je to ako vravis a citila by som to,tak to tam potom nie je.

wreck

nezaoberaj sa tym, co sa objektivne neda vyriesit. radsej si pozri jedno carovne videjko, ktore nepochopitelne rozplakalo aj wrecka.

www.notabu.eu

ta zena iste nepochybuje, ani po siestich rokoch. takze asi nejako takto to tiez moze vyzerat.

wreck

inak, tak trosku absurdny realizmus ta tvoja otazka, nie? :-) pytas sa, ci sa da vycitit, ci je do zien muz zalubeny a otazku adresujes muzom?
to by ti asi zeny lepsie vedeli poradit. tie, ktore to zazili.

ja k tomu viem povedat len tolko, ze za cias ked som bol este svojim sposobom stastny, tak som na vetu 'lubim ta' niekedy dostal odpoved 'viem, citim to.' od zeny. tak preto viem, ze sa to da.

v dlhodobom spokojnom vztahu je to uplne intuitivne a obojstranne. vobec si to nemusia ani hovorit a vedia, ze to tak je.

ako konkretne? nooo, skus opisat orgazmus asexualovi... nemas sancu. niektore veci mozes len zazit.