oral

777

caute.k fajceniu-mojmu byvalemu sa to pacilo, vzdy sa spravil, viem ze som to robila dobre...no pri terajsom chalanovi neviem, jeho vsetko boli ja to nechapem...uz sa ho bojim aj chytit, moze to byt spôsobene uzivanim steroidov?

hellfire

Ked ho budes fajcit, tak si prichystaj lad do ruky a potom mu to priloz pod vajcia a tak sa vystrieka, ze ti oko vypichne :)) Mne to raz urobila priatelka a bolo to brutal, skoro som sa posral heh. Super. No a teraz mam pirata priatelku. lol

ahoj:))

ahoj...ja mam rada ked to ide pomalinky,najprv hladkas a bozkavas vnutornu stranu stehien,nerob to ani dlho ani velmi kratko,tak akurat aby si ju tym poriadne vyhecoval,a sem tam len tak letmo prejdi po funke.potom jej mozes oblizovat klitoris,alebo ho sat ale pozor velmi jemne,a milujem ked mi tam parkrat do vnutra zasunie jazyk to je super...a mozes kludne pouzit aj ruku,ja mam rada len jeden prst a nie uplne zasunut len to tam akoby steklit a drazdit vchod.zasunut jej ho mozes az pri vyvrcholeni.po tomto mam orgazmus ako svet:))))

15648

Chcem sa spytat ze co mam robit ked to babe robim pusou tam dole...myslim dake pohyby jazykom a tak....a comu sa mam najviac venovat aby to bolo pre nu super?

ceertik-a1

ta podla mna to pre chalanov musi byt zazitok ja som to nerobila ale moja naj kamoska hej a vravela ze to celkom cool ta neviem o com sa bavime :-)