preco ?

Lela

Lebo 17 rokov neznamená, že človek je vyspelý úplne. Lebo sex neznamená len "strčiť a vybrať" ale je to o tom ako správne vzrušiť partnerku, atmosféra, psychika a tak. Pochybujem, že taký 17 ročný chlapec to vie... A sama by som sa nevedela uvoľniť pred chlapcom, ktorého vidím prvýkrát v živote alebo len zopárkrát. Na sex je potrebná hlavne láska. A až potom sa stratia zábrany, hanblivosť, napätosť a je to 100 000 krát krajšie než bez lásky. Ale to asi každý musí pochopiť sám, zbytočne to asi vysvetľovať 17 ročným, ktorý si aj tak urobia po svojom v záplave zvedavosti, experimentu, nudy... Len treba dávať pozor na neželané tehotenstvo, či pohlavné choroby - najčastejšie sa vyskytujú chlamídie. Tak ak už to chcete trobiť, tak s kondómom.

sisi11111

keby som si tuto otazku položila ja ( čo nemam ziadne sexualne skusenosti) tak odpoved by bola asi :
1. urcite by ma jeho dotyky steklili
2. nedokazem sa pred niekym vyzliest
3. ked si predstavim ze by si ma mal niekto obzerat ked nemam skoro nic na sebe ( nedajboze keby som nemala uplne nic na sebe)tak spanikarim a skoncili by sme
4. keby uz islo do horuceho tak ja by som asi zacala rozmyslat a cim viac rozmyslam tak tym viac sa sustredim a tym menej sa viem uvolnit

...

kazdy je iny...a aj ked ma skusenosti,to neznamena,ze teraz bude v pohode a pred kazdym sexom mu to pojde lahko...alebo mas stastie na tie nespravne 17tky:))