Poistovna dovera a jej praktiky

Príspevok v téme: Poistovna dovera a jej praktiky
blank

Zdravim
Chcem sa opytat, ci najde viacero ludi, ktori maju taketo negativne skusenosti s touto zdravotnou poistovnou.

Pred par dnami nam prisla vyzva o zaplatnenie nejakeho dlhu voci tejto poistovni, v ktorej sme nikdy neboli poisteni. V liste/na seku bol (asi) preklep v mene avsak v nasom dome ani okoli nikto s tymto menom nebyva.
Ked som sa snazil volat do poistovne, tvrdili mi, ze ak mam dlh, tak oni ich podstupili exekutorskej spolocosti a mam to riesit s nimi. Najprv som si myslel ze je to vtip a po prezreti zopar stranok som zistil, ze poistovna svoje dlhy postpupuje vymahacskej firme a viac sa tomu nevenuju.
Takisto som zistil, ze ani zdaleka nie som jediny, ktory dostal upomienku a ziadny dlh nemali, ale vsetci boli aspon v tejto poistovni.

Otazka: mate nejake skusenosti s komunikaciou? Nenajde sa niekto kto mal podobny problem?
Da sa vobec s nimi komunikovat bez toho, aby mi kazda pracovnicka povedala, ze ona taketo veci neriesi a pytajte sa inde?

www.porada.sk
www.porada.sk

dlh

Poistovne dnes uz zverejnuju dlznikov na internete. Ak mas dlh v poistovni, mal by si byt v tomto zozname.
Ale ak si nikdy nebol v tejto poistovni, tak neviem.