pol hlavy novorodenca opuchnuta vraj z prievanu

Príspevok v téme: pol hlavy novorodenca opuchnuta vraj z prievanu
otec33

Dobry den. Dieta mi dali z porodnice s opuchnutym okom, vraj z prievanu. Doma som zistil ze ma opuchnuty nos, oko a spankovu cast lebky. Vyzera to ako keby niekomu spadol na zem. Co si o tom myslite? Vraj opuch nosa je z porodu, ako zena tlacila. Ako sa riesi zaloba na nemocnicu? Okrem toho ma 4 pichy od injekcie. Co mu asi pichali? Vobec sa nenamahali mna ani matku informovat.

blondula

mimochodom male deti,babätka,zvyknu mat prednost vsade !! aj ja som bola s babätkom u lekarky,kde v cakarni boli uz väcsie deti a sestricka hned zavolala mna,aj ked som prisla posledna ! ked som ja bola v porodnici,kazdy den chodila detska lekarka informovat stav dietata a aj "procedury" ,ktore podstupoval ! aj cez vikendy ! zena ti nic nepovedala ?? ja som rodila cisarskym,takze dieta som mala krasnucke,bez flakov,hlavicka normalna...ale bola na izbe jedna co jej dieta bolo tiez opuchnute trochu a malo az bordove flaky ! hadam by neposlali dieta domov s urazom hlavy !!! .... pre istotu,ak mas pochybnosti,chod na tu pohotovost....

otec33

Opuch ustupuje a maly zacina jest. Myslite ze moze mat zlomeninu lebky? Nechcem hned robit paniku, preto sa pytam.