poradte spravny deodorant

Príspevok v téme: poradte spravny deodorant
kolpi

zdravim vsetky slecny a chcem vas poprosit o radu...

za posledne roky som vyskusala uz mnohe deodoranty (vzdy dobrej,teda komercnej znacky- garnier,nivea,playboy,...) a vysledok bol vzdy rovnaky- prvych par dni som krasne vonala,no potom som si ocividne vzdy zvykla na vonu deodorantu a vnimala len pach mojho potu..

existuje nejaky deodorant, pri ktorom by sa mi to nestalo? alebo viete mi nejak inak poradit?
ci je problem v niecom inom?

kazda rada dobra,dakujem

blondula

ja pouzivam len tuhe dezodoranty !! najlepsia je modra Rexona,ale nie vzdy ju kupim.teraz mam tu proti bielym flakom,ale nie je to ono ! este je u mna dobry dezodorant od Balea,ten "coton" ci co to je :DDD a tiez mam rezervny Adidas...

veronika83

A naozaj chces len deodorant? Tie len prekryvaju pach potu, nezabranuju poteniu.
Mne sa osvedcili antiperspiranty Dove. Konkretne Dove tuhy proti bielym skvrnam - vonia ako krem a nebije sa so ziadnym parfumom.
Ak ale ozaj chces len deodorant, fajne su tie nove Nivea bez hlinikovych soli, krasne vonaju, ale su velmi slabucke :(

modráčik

Vsetky obsahuju hlinikove soli, ktore sposobuju neskor rakovinu lymfatickych zliaz.Skus taky, ktory neobsahuje tieto skodliviny.Potit sa budes,ale nebudes citit pach svojho potu.Treba vyskusat.