Nudim sa v praci

Príspevok v téme: Nudim sa v praci
Nika2233

Mám problém a už si s tým neviem rady. Mám 22 rokov, priateľa na ktorom som podľa mňa závislá, aj keď je momentálne v zahraničí. Nonstop s ním musím byť v kontakte a nerobím nič len čakám na pc alebo na mobile kedy sa ozve. Ráno vstávam do práce v ktorej sa osem hodín denne nudím a som platená za nič, tým pádom som z tej nudy taká vyčerpaná, že doma sa už potom neviem k ničomu prinútiť. Chcela by som cvičiť, byť aktívna, no tá nuda a to, že už od rána viem, že môj deň bude opäť taký nudný a stereotypný ma hneď zabrzdí! Máte niekto niečo podobné? :(

bazalka

Tak ja sa v práci tiež niekedy nudím. Robím ako asistentka, niekedy je práce viac, niekedy menej. Keďže mám v práci viac voľna, tak som popri nej vyštudovala VŠ. Tak aj ty by si mala niečo so sebou urobiť. Takéto nudenie ti polezie na mozog.

žula

no moja, poradim ti ako sa tej nudy zarucene zbavis. Zacni zit v meste, v ktorom nemas ziadnu rodinu, zober si hypoteku, kup si byt, porod dieta, ked bude mat pol roka, vrat sa do prace. Zacni stavat svojpomocne dom.....ver mi,100% bude po nude. A toto miesto, ktore zastavas, prepusti konecne cloveku, ktory potrebuje uzivit rodinu a vazi si pracu a zivot samotny.

pigment

slečna asi pracuje na úrade alebo niečo podobné?
je zarážajúce ako sa niektorí idú zodrať aby uživili rodinu, ale sú ticho a ďalší nerobia nič osožné pre túto spoločnosť a sú jej len na obtiaž, ale riešiť hovadiny a sťažovať sa budú
...

wreck

mi to pripomenulo jeden vtip, ktory sa da vhodne modifikovat aj na pracovne prostredie.

- co je to zakladna vojenska sluzba?
- to je taky neobvykly druh masturbacie, pri ktorom curak honi cloveka.

:-))

Maoam

tak sef s bicom v ruke, nekonecne sluzby, mobbing, buzeracia, nizka mzda, stres, vysoka fluktuacia zamestnancov, neistota, zmluva na rok a potom nevies co bude....

to je ovela horsie ako sa v robote nudit, to iste, suhlasim s tipom, ze nech ten cas vyuzije a nieco za ten cas robi, jazyk alebo rozsirovat PC-znalosti, ale mozno vsetko ovlada perfektne (ak ano kde sa to naucila, ma len 22?)

Maoam

ja som vo vasom veku mala take prace, ze som nevedela ani ako sa volam, sama drina, 12ky, boli dni kedy som sa vysplhala aj na 15h dni...nuda, co to je?

je vsak pravda, ze ak je praca taka, ze sa clovek v nej nema ako uplatnit, lebo naroky su tak nizke, vie to vycerpat rovnako, ako ked je clovek pretazovany a nestiha poziadavkam

hoci stale dumam nad tym CO to moze byt za poziciu

pozri-

...ja i ked nemam pracu-som nezamestnana ale taku pracu kde by som sa nudila by som nechcela-ja mam rada pracu kde su po mne vysledky...
ale mali tu dobry napad-uc sa nejake jazyky alebo nieco co bude pre teba osozne...a potom si najdi pracu- aby si bola spokojna...
len ci si taku najdes-co ti bude vyhovovat-mozes sa dostat este aj do horsej-kde honia ludi,buzeruju a tak
treba poriadne zvazit

Laurina22

V prvej praci som sa nudila ale povedala som si,ze som prilis mlada a inteligentna na to,aby som zakrpatela znudila sa v praci.

Vymenila som,nelutujem:-)

Nenudim sa,bavi ma moja praca a este mam cas sem tam aj Maoam kuk:-)))

Maoam

tak niekto nema ziadnu pracu alebo taku, ze nevie co skor, je vyhoreny po dvoch rokoch a dava sa dokopy celu vecnost, ale ze sa najde v dnesnej dobe niekto, kto v praci nema co robit a nudi sa tam a je plateny doslova za nic, to je sila

to je aka praca, aka pozicia, existuje take nieco vobec? :-DD

najdi si pracu inu, ktora viac bude zodpovedat tvojim schopnostiam alebo chod aj ty do zahranicia, ver mi, ze tam sa ti toto asi nestane, skor budes spominat na casy, ked si si sla do prace oddychnut

Ve

mám kamošku, pracovala ako asistentka a mala prácu, kde sa strááášne nudila, ja som jej absolútne nechcela veriť, ked mi povedala, že chodí domov ako zbitý pes unavená...

hľadala si prácu, má novú, je veeeľmi spokojná :-)
takže: kto hľadá, ten nájde