Colored B4 remower

jankaaaaaaaaa

suns , ved v poriadku, len ta emulzia ktora sa zmiesava s modrym praskom je normalny peroxid.
a nikde nepisem, ze po odfarbeni vlasov sa musia hned znicit. mne sa tiez vlasy po odfarbovani neznicili.

suns

janka - ten modry prasok je normalny farbiaci prach, akurat, ked ho zmiesas s tym developing cream, tak je z toho farba

www.youtube.com

ok, viem, ze samozrejme kazda farba musi obsahovat peroxid, netrvdim, ze nie..

len hovorim, ze moja kadernicka, ked som jej vysvetlila vsetky tie kroky, ktore som sama absolvovala - povedala, ze nemam az tak velmi znicene vlasy, vraj su - v pohode :)
takze ak sa to robi rozumne a s profi produktami, da sa aj doma dosiahnut vysledok .. ak sa nefarbi zo dna na den a za tyzden 6x peroxidom..

jankaaaaaaaaa

suns kazda jedna farba obsahuje peroxid. takze si si ho na vlasy davala a to nielen raz. navyse odfarbovace-zosvetlovace obsahuju najsilnejsi peroxid a takisto aj bblond farby. a ten modry prasok sa vola melirovaci a ta vyvyjacia emulzia je peroxid

suns

ahoj, moja skusenost:
som blond a farbila som sa 2 roky na tmavo..mala som to az cierne..
v Londone som narazila na B4, kupila som si ten silnejsi.. na 1x mi nespravil nic, akurat mi pri korienkoch trocha zosvetlil odtien hnedej.. po druhej krabici tiez nic..
tak som sa nastvala, dala som si Loreal zosvetlovac - Perfect blonde ( u nas ho nekupis) a bola som oranzova, potom na to farbu a teraz to mam super pekne medovo-blond..

ten B4 na mne nefungoval, kedze vlas bol uz prilis napity tej farby ( po 2 rokoch neustaleho farbenia) ..tu hnedociernu na koncoch som nevedela prefarbit na svetlejsie a ostrihat som sa nechcela..

a i napriek zosvetlovaniu moje vlasy nie su tak znicene..
nikdy by som si nane nedala PEROXID ! jedine zosvetlovac v krabicke ( modry..)
u nas to nie je dostat, ale existuje modry prasok, ktory ked sa zmiesa s vyvijacim kremom tak vznikne farba a mozes zosvetlovat kolko chces..

skus to risknut s farbou, kup si svetlejsiu hnedu ( kvalitnu - loreal - feria je super, alebo preferance) - najdi si na nete..

daj si ju raz, potom o 2-3 tyzdne znova tu istu ( podla toho ako ti chyti)..
ked si ju das viackrat, bude to lepsie :) uvidis vysledok :)
vela stastia, napis, ako si dopadla

a podla mna..ten B4 odstranovac farby funguje asi takto - mas svetlohnede vlasy, zafarbis sa a chyti ti to na prilis tmavo, alebo na cerveno.. kupis si B4 - a ten ti odstrani MOMENTALNU farbu, ktoru si si pred par dnami dala..
ak sa farbis dlhsie, B4 nedokaze vytiahnut farbu z vlasu... - moj nazor, moja skusenost :)

casanta

Tu farbu ti neodporucam, zajedno ti to chyti do velmi tmava az cierna a tieto farby patria najhorsim, velmi nicia vlasy, ak tak radsej daky garnier, alebo loreal.....ak nechces prist o vlasy..tolko moja skusenost