Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nespokojnosť

xxxxxxxxxxxx

tak volaj toho kamarata von castejsie a tak si najdes aj dalsich kamaratov ...ja som bola tiez sama ako prst isla som jediny raz von s bratom a od vtedy sa moj spolocnesky zivot vysvihol...neboj sa oslovit inych ludi, ja hocikedy ked idem von, napriklad pri bare kym cakam sa s niekym zakecam...len sa prosim ta nelutuj doma lebo takto nic nedas dokopy...alebo uz ked tak cez internet spoznavaj ludi a sem am dakoho zavolaj von mozno si aj priatelku najdes...a uz ta to nebude vobec trapit.

oblak

som odmalička doma. mam 18 r a ziadnych kamaratov, iba jedneho.iba par razy som bol s nim vonku. vzdy ked dojdem zo školy, tak som iba doma. učim sa, oddychujem, pozeram tv. bojim sa, ze ostanem cely zivot doma. co mam robit? aj som bol par razy v posilovni, ale nemam tam s kym chodit a sameho ma to nebavi. ako to bude dalej?

xxxxxxxxxxxx

ved to je len o tebe samom o tvojich rozhodnutiach...na to navod nieje vstann a zacni zit tak aby si bol spokojny...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.