Internetový priateľ

Príspevok v téme: Internetový priateľ
Tejka

Aký máte názor na toto??
Je možné, že priateľ s ktorým ste si rok písali, dôverovali ste mu...
...a zrazu zistím,že je Hecker..a čo dalej?
Ja milujem Heckera? On tvrdí,že to tak nieje,ale jeho slová ho prezradili a ja neviem,čo dalej....
Som naňom úplne závislá..
asi som v koncoch....
a doma moja láska,deti, manžel...

erika1020

tak ti treba! mala si sa venovať deťom a manželovi,niet ťa čo ľutovať a písat blaa blaa bla TAK TI TREBA

zewa

Nikto ta neovladne pokial to sama nechces. Vsetko je len v tvojej hlave. Je to unik mimo reality do vzdusnych zamkov. Cista namotavka.

zewa

Tiez som zazila takuto "lasku". Suhlasim s jajkou001_, je to len iluzia. Nechaj ju rozplynut a otoc sa inym smerom.
A ako s tym skoncit? Ked sa tyzden nedotknes netu. Velka pomoc - zober noznicky a prestrihni kabel. Kym ti niekto pride urobit novu koncovku, tak ta tvoj hacker omrzi. Dovtedy citaj knizky alebo si o 10:30 daj tabletku na spanie a mas po probleme ;)

jajka001_

vztahy cez net su pochybne, keby si sa s nim zoznamali v realite, bolo by to uplne ine. ked k nemu citis viac ako priatelstvo a nezvladas to, tak to stopni. cele je to len iluzia a moze ti to znicit manzelstvo.

Tejka

Ale ja som na nete,facebooku, vtedy,ked mi manželík odíde na nočnú a deti idú spať....
A ja prídem domov z práce kolo 10:30h...a presedíme do 00:30hod......väčšinou,vtedy sa to dá....
Ale jasné, musím s tým skončiť, len neviem ako....

annddyxxl

a to cislo si zmas to bude lepsie..nechapem ako mozu ludia tolko casu presediet pri nete..ja sa tu nudim napriklad..neviem tu presediet tolko casu..nechapem ako moze byt na tom niekto zavisli..a pritom mcasu by bolo aj ked mam dieta..

xxxxxxxxxxxx

podla mna sa doma len nudis a preto si sa takto "zahladela" cez internet...tiez nechapem ako mozes byt na nom zavisla a zalubena takto na slepo...ach jaj cim skor sa na to vykasli a venuj sa manzelovi a deckam...zrus si na nete konto nedavaj mu na seba kontakt lebo ked ti zacne vyvolavat asi to tazko uhras...ked ti chyba vzrusenie tak si chod skocit bangi jumping ...

tejka

A najlepšie na tom všetkom je, že dotyčný mi dal kontakt na seba a píše, ako veľmi túži počuť ma.......ja dúfam, že tomu pokušeniu nikdy nepodľahnem...