rozchod po 4 rokoch

Príspevok v téme: rozchod po 4 rokoch
sonnia

ma niekto skusenosti s rozchodom po dlhom čase? u mna sa to stalo pred nedavnom. dva roky sme si zili harmonicky zivot a zrazu prisli problemy hadky ze nie som prenho dostatocna. Vraj si svoju buducu zenu predstavuje viac aktivnejsiu a aby menej sa zaoberala robotou a povinnostami. Ja som mlada zena(22r) ktorej zalezi na buducnosti a nie len natom ako vyzeram. Mám stihlu postavu ale nesportujem a jemu sa to nepozdáva. sme spolu malo kezde pracuje v zahranicí už rok aj nieco. spolu sme len raz(dva tri dni) za mesiac niekedy aj 2x je to dost malo ale tie chvyle sme si naplno prezivali. bohuzial pomocou internetu sme sa dopracovali k hadkam a uz to je na nevydrzanie a rozisli sme sa... :( je mi to luto predsa su 4 roky 4 roky...lubim ho aj ked moje city ochladli vdaka tým hádkam..nechcem onho prist a mozno by som snim este byt chcela ale co ak to bude pokracovat? toto je uz asi 3 raz co sme sa rozhodli ze je koniec. vo vnutri mi nieco sepka ze chcem byt snim ale druha polovica ze NEMA to vyznam :( ma niekto skusenosti s niecim podobným? ako ste si zvykli na zivot ze uz nikoho nemate a nie ste na nikoho zavisla? stratila som vsetkych kamaratov za tie prve dva roky len zato ze som nechodila s nimi na ziadne akcie koly tomu ze sme boli s priatelom velmi zalaskovany a stravili sme den co den u nho doma. Neviem si predstavit zivot bez neho pretoze si to stale neuvedomujem a cakam ze pride, da mi pusu obijme ma a bude vsetko ako bolo :(

Rik

ja som na tom podobne, tiez sme sa rozisli po 4,5r,ale my sme spolu travili viac casu...zavinil som si to sam,ale tiez neviem ako mam bez nej fungovat a chyba mi...ona vsak uz o mne nechce ani pocut..nebudem tady rozpisovat co sa stalo, ale je to tazke...