Mam 17 a tehotna?

Príspevok v téme: Mam 17 a tehotna?
nervozna

Mam 17 rokov a neviem ci som tehotna alebo mi len meskaju kramy...tie som posledny rok dostavala priblizne vzdy po 24-29 dnoch od zaciatku poslednej menstruacie.ale teraz od zaciatku poslednej menstruacie cakam uz 38 dni a stale nic.to zeby som bola tehotna je mozne aj ked vacsinou sa chranime a chalan si dava dost velky pozor.bola som asi 2 tyzdne minuly mesiac dost chora a brala som velmi silne antibiotika je mozne ze by mi to mohlo narusit cyklus??s priatelom sme spolu dlho poznam ho a velmi sa lubime nepochybujem o tom ze by sa omna dokazal postarat,ze by somnou zostal.mne by to nejak extremne nevadilo keby som bola v tom lebo dieta by som mala az nejakeho pol roka po 18tke....lenzeee...bojim sa toho co by mi povedali rodicia.neviem si predstavit ako by reagovali.ci by som im to mala povedat co najskor alebo pockat kym to sama rozdycham.o par dni si spravim tehotensky test...ale co potom??

nervozna

tak dufam ze to dobre dopadne lebo doma by to bol horor asi keby to zistili.no v kazdom pripade test bude.a mozem len dufat ze nevyjde pozitivny

Izabelka_MT

Tak test ti určite urob ale doporučujem nech ti s tým pomôže kamoška to bude pre teba lepšie ...Neboj sa dopadne to dobre ...Možno to máš z toho prechodu že sa tak ochaladilo ..držím palce nech ti všetko dobre dopadne ..

Izabelka_MT

Tak test ti určite urob ale doporučujem nech ti s tým pomôže kamoška to bude pre teba lepšie ...Neboj sa dopadne to dobre ...Možno to máš z toho prechodu že sa tak ochaladilo ..držím palce nech ti všetko dobre dopadne ..

nervozna

diky...tak aspon daco ma potesilo.ale ten test si aj tak asi pre istotu spravim.lebo antibitokia som dobrala asi pred 3mi tyzdnami.ale vazne dufam ze mi to len meska.lebo taketo stresy mi komplikuju zivot(a chuda chalan koli tomu ani nespava)asi som ho riadne vystresovala tiez...

Izabelka_MT

Ked som mala raz chrípku a tiež dom brala silné antibiotiká som mala tento istý problém až nato že som mala 15.. Vtedy som bola aj prvýkrat u gynekologa no dala som si hned aj antikoncepciu predpísať lebo to boli teda stresy tak asi viem ako sa cítiš.. Ale bol to len planý poplach našťastie ..Bolo to z tých antibiotík ..Takže ničoho sa neboj možno budeme na to rovnako ..Mne meškali až 2 týždne ...

nervozna

ja viem..ale som si povedala ze este do konca tyzdna pockam a si ho spravim lebo mavala som menstruaciu aj po 36 tich dnoch...len v poslednom case je to inak.hlavne ma niekedy cez den tak slabo picha v podbrusku(ako pred kramamy)..aj prsia mam citlive(ako pred kramamy)..neviem ci si to len nahovaram a tie kramy som nedostala preto ze som vystresovana:(