Super prsia + stihla linia

zvacsenieprs

uz je to 2 cm z tabletiek tak neviem mozno len votm moc verim aj to pomoha zevraj pozitivne msylenie?:)nevim ale zatial 2 cm aj ked na tieto dni uz pisali viac!:)

jankaaaaaaaaa

sydney tvoje zvacenie prs nijako nesuviselo s uzivanim hak. ak by zato mohla hak, prsia by sa ti zmensili po vysadeni. proste tie prsia by ti narastli aj bez hak. mozno si pribrala celkovo, ale vidiet to bolo len na prsiach. tazko povedat

sydney

mne sa prsia zvacsili z antikoncepcie o kosik. nepribrala som nikde inde v tele,nemam z toho chut do jedla,nedrzi mi to vodu. na rok som vysadila tabletky koli inym problemom,do toho som este schudla z xl na s-m,a prsia ostali. ono v letaciku bolo pisane, v nejake minimalne percento vedlajsieho ucinku sa prsia zvacsit mozu,ale kazdy ma ine telo a u kazdeho hormony inak pracuju. hlavne,prirodne tabletky na zvacsenie poprsia su teda riadna kravina - obzvlast tie,ktore propaguje erza :D

jankaaaaaaaaa

ziadna hak prsia nezvacsuje! ide iba o to, ze hak zadrziava vodu v tele, ale v celom, nielen v prsiach, tak sa objem tela zvacsi.. takze mozu aj prsia a navyse hak velmi zvysuje chut do jedla, preto vela zien priberie pocas uzivania hak.. a tak priberie aj do prs.. a to bol moj pripad

zvacsenieprs

janka:presne o diane 35 som citala otom som citala ze ztoho podstate kazdym zenam narastli prsa to som pocula akurat sem aj pisala:)
karoilna: to mam tiez vyskusane tie bylinky mam aj doma mne nepomohli ale mam ich doma su zdrave takze ich som brala el prestal asom ale rozmyslala som ze budem jest jedny tie druhe ako caj si budem davat bo je to zdrave:)

karolina.

no neviem teda co este..citala som aj o nejakom prirodzenom zvacsovani poprsia..tam mas tri bylinky ktore maju "oblafnut" organizmus a prsia sa ti zvacsia..to je datelina lucna, saw palmetto a senovka recka...neviem kde sa to da zohnat na Slovensku..plus sa ma kazdy den 2x robit masaz s progesteronovym kremom..

jankaaaaaaaaa

ja som brala diane35, mala som neznesitelnu chut do jedna nonstop cely den aj noc .. a vkuse som len jedla a z toho som teda riadne pribrala. lenze tato hak sa nesmie uzivat viac ako rok, lebo je silna a velmi zatazuje telo

zvacsenieprs

ja som pocula ze diane 35 neco take ze antikoncepcia je dobra ale teraz ja mam ine tiez nepriberam nic mozna troska vascia chut dojedla ale nepomaha..