velka laska

Príspevok v téme: velka laska
rb997

Počujte, už asi 8 rokov som do jedného dievčaťa zamilovaný, asi to nevie ale možno niečo tuší, ale očividne nemá o mňa záujem no a neviem sa s tým vyrovnať. Proste neviem na ňu zabudnúť. Je to strašné. Každý deň na ňu myslím a vravím si, že pokiaľ nebudem s ňou tak s nijakým iným dievčaťom. Jednoducho, neviem na ňu zabudnúť.Poraďte mi prosím. Vopred ďakujem.

smutnaholka

to je pi..vina, ze fatamorgana. predpokladam ze ju dobre pozna, tak vie aka je, jej vlastnosti. neni to len predstava o osobe

smutnaholka

ako si pokrocil? len to moc neodkadaj,bo moze byt neskoro. ja som tak do jedneho 5 rokov, ale nic z toho.a ona s teba neodkusne, neboj

rb997

Že uchylak :D toto by si v živote o mne nemyslela, nepoznáš ma :D. Akože veľmi si neverím ale tka myslím si, že toto si nikto z triedy o mne nemyslí, nieto ešte ona. :D

rb997

Karl- Keď sme boli kamaráti, mali sme aj zopár konfliktov a vždy mi písala: Mám ťa rada, veľmi rada a nechcem ťa stratiť a podobné blbosti. Vždy sa to nejak vyriešilo. A to ju zas poznám, ona by v živote nikoho neohovárala. A dokonca veľa kamarátok ani nemá.

rb997

Poznám ju natoľko, že viem na isto povedať, že ma určite neodpíše alebo mi nepovie niečo trápne. Buď sa zľakne alebo bude radšej ticho.

rb997

Karl Marx- Je dosť možné, že sa so mnou len hrá, ale ako som už povedal je to veľmi zvláštna osobnosť a bol som s ňou jeden čas dobrý kamarát, hovorili sme si skoro všetko a môžem ti povedať,že ona chalana nemá na 10000000000000000000000 percent. :)