Existuju este normalny muzi?

Príspevok v téme: Existuju este normalny muzi?
CCC1

Zamyslam sa ci este existuju niekde muzi - co??? Taky chlap, ktory neriesi a nie je zakomplexovany a nema potrebu ovladat zenu, kt. vyrastal v \"normalnej\" rodine kde matka alebo otec ho nedeptal, a nevylievali si svoje problemy na vlastnom dietati a on potom nenicil zenu... nie je egoisticky aj ked sme vo svojej podstate egoisticky..ale z lasky k zene sa dokaze prisposobit...nemam potrebu menit povahu chlapa...je schopny si zosuladit seba, priatelku a kamaratov a nevycitat a klast si podmienky ja a a a a aj..a moje potreby a ty sa prisposob..\"pohoda\" vydrzala az dva roky:DDD...a nie, ze clovek ma frajerku a sprepacením ju \"pretiahne\" a potom jej povie tak ja idem za chlapcami a este sa divi, ze preco je nasrata...ze clovek chce chlapa co sa aj vie o zenu postarat..aj ked zaraba viacej a nema problem sa rozdelit...povedat, vlastenej frajerke na dovolenku s chlapcami si aj poziciam ale s tebou nie...a ja vazne neviem ci som normalna a potom ked clovek je s nim na predlzenom vikende a sa ma opyta, vies ja niekedy pochybujem ci ma milujes.. co k tomu dodat, neviem a hovorim o 30rocnom chlapovi????...To kde su normalny chlapi...kt si chcu uzivat normalny vztah...kde si clovek chce uzivat blizkost cloveka a hlavne nenahanat si problemy...kde clovek nema problem dat \"slobodu\" chlapovi a byt aj tolerantny a chapavy...to uz vazne nik nie je normalny???

Ivka1000

a teraz sa ja pochválim s mojím :D .... berie ohľad len na mňa a pravdaže na robotu :) kamarátov sme dali dokopy tak stým nemáme problém keď chceme ideme za nimi spolu :) vôbec nemáme potrebu :) aby to bolo inak..celý deň ma informuje kde je, ským je bez toho aby som to vyžadovala a tak to robím aj ja :)je starostlivý,zodpovedný , váži si ma, a hlavne ma ľúbi :) dokazuje mi to často.. napr. šepnutím do ucha ako ma miluje alebo mi donesie ružičku :) a pravidelnými vyznaniami lásky ... :* a keď sa ma opýta niekedy ... či ho ešte ľúbim? tak to je len preto že som sa pozabudla :) a zabudla som mu to pripomenúť ..... takže áno ešte sú normálny muži :)))

Iveta Michael

Hm...no neviem ja mám veľkú smolu na to že mám dosť často okolo seba nie celkom normálne ženské:)

A jasné že sa nájde ešte kopec normálnych a milých mužov...ale isté je len to že takíto nie sú pohromade! treba len skúmať samú seba či to nie je tak že ťa akoby viac priťahovali podvedome také typy aké vlastne opisuješ..:(