Existuju este normalny muzi?

Príspevok v téme: Existuju este normalny muzi?
CCC1

Zamyslam sa ci este existuju niekde muzi - co??? Taky chlap, ktory neriesi a nie je zakomplexovany a nema potrebu ovladat zenu, kt. vyrastal v \"normalnej\" rodine kde matka alebo otec ho nedeptal, a nevylievali si svoje problemy na vlastnom dietati a on potom nenicil zenu... nie je egoisticky aj ked sme vo svojej podstate egoisticky..ale z lasky k zene sa dokaze prisposobit...nemam potrebu menit povahu chlapa...je schopny si zosuladit seba, priatelku a kamaratov a nevycitat a klast si podmienky ja a a a a aj..a moje potreby a ty sa prisposob..\"pohoda\" vydrzala az dva roky:DDD...a nie, ze clovek ma frajerku a sprepacením ju \"pretiahne\" a potom jej povie tak ja idem za chlapcami a este sa divi, ze preco je nasrata...ze clovek chce chlapa co sa aj vie o zenu postarat..aj ked zaraba viacej a nema problem sa rozdelit...povedat, vlastenej frajerke na dovolenku s chlapcami si aj poziciam ale s tebou nie...a ja vazne neviem ci som normalna a potom ked clovek je s nim na predlzenom vikende a sa ma opyta, vies ja niekedy pochybujem ci ma milujes.. co k tomu dodat, neviem a hovorim o 30rocnom chlapovi????...To kde su normalny chlapi...kt si chcu uzivat normalny vztah...kde si clovek chce uzivat blizkost cloveka a hlavne nenahanat si problemy...kde clovek nema problem dat \"slobodu\" chlapovi a byt aj tolerantny a chapavy...to uz vazne nik nie je normalny???

Maoam

clovek prechadza pocas zivota viacerymi fazami

do druhych nikdy naozaj nevidime, ved clovek aj sam v sebe sa niekedy nevyzna a je niekedy velmi prekvapeny vlastnymi tuzbami, potrebami, zisteniami o sebe

moja skusenost je ta, ze malokto uprimne prizna tak intimne veci ako tieto (vztahove potreby a podobne)

urcite su viaceri z nich na tom tak, ze by si velmi radi priali partnera - aspon obcas...

ale su aj ludia, ktori vedia zit par desatroci osamote, ale tych je podla mna minimum

skor si myslim, ze niektori sa mozno snazia sami seba presvedcit, ze partnera nepotrebuju (bud preto, ze mali zly vztah, alebo sa boja emocionalnej zavislosti, bolesti z rozchodu) a tak dobrovolne volia zivot osamote

ale v reale velmi tuzia po laske, len sa boja

VaMo

Lucka
Tvoje kriteria hodnotenia su dost povrchne:
Ja mam 35. Mam skvelu pracu, pekny byt, priatelov, konicky ...okrem toho dieta, na ktore som neskutocne pysna a - napriek tomu - chybal by mi, keby tu nebol...

jajka001_

aj tu plati ze protiklady sa pritahuju. napr. ja a ten moj, sme uplne opacni, nikdy som necakala ze budem s niekym kto je ako on, hladala som skor niekoho,kto je ako ja - ale paradoxne, taki chalani ma nudili - lebo boli ako ja:) uz som to poznala...
nie je to az tak o pudoch, beskyd, skor tam hra rolu psychika, psychologia, tuzby a potreby

Luckatucka

VaMo : to nie je pravda,poznam ludi,ktori ziju sami,maju okolo 40rokov,skvelu pracu,svoj dom alebo byt,ziju spolocensky zivot,venuju sa sebe,svojej rodine,konickom a su stastni.Nie kazdy predsa tuzi po vztahu,partnerovi.

Maoam

tak clovek az postupom casu a rokov a roznych situacii spoznava sam seba, ja som kolkokrat uplne prekvapena tym, ako zareagujem a vela veci, o ktorych som si v minulosti myslela, ze su take a take a ja chcem toto a toto - casom sa ukazalo, ze je to uplne inak, dovod? nepoznala som dostatocne seba samu

jajka001_

beskyd mozes mat svoj vysnivany ideal a potom stretnes niekoho kto je uplne iny a zalubis sa
a mozes stretnut aj svoj vysnivany ideal a pochopit, ze v skutocnosti to nie je to po com tuzis
lost, suhlas

Maoam

myslim, ze akekolvek cierno-biele videnie je extremne, priklanam sa v tomto k Jajke, lebo nie VSETCI su taki alebo taki, ludia su rozni a rozne reaguju, ano, mnohi maju vztahy, len aby neboli sami, ale zdaleka nie vsetci, ja poznam tolko ludi, co ziju sami a nemaju ziadny vztah, oboch pohlavi podotykam...

dovody su iste rozne, ale je to individualne a pocas zivota sa veci predsa menia, o par rokov moze taky clovek stretnut niekoho, kto ho plne akceptuje, s kym sa bude citit vyborne a vsetko bude inak...

VaMo

Vystihol si to presne tou poslednou vetou, ano - uplny suhlas. ja len dodam, ze prave takyto /v podstate slaboch/ najviac vykrikuje a snazi sa vsetkym okolo ukazat ako mu je uzasne, ako je nad vecou a nikoho nepotrebuje. V skutocnosti trpi a to este musi bojovat sam so sebou, lebo sa kazdy den stylizuje do pozy, ktora mu svojou podstatou nie je blizka.