čakry

lentilkaaa

ja neviem ja som asi strasny skeptik, ale mne slovne spojenie rozlaseny cakrovy system pride ako uplne vtipne....a btw ta schizofrenia nie je az taky zly napad

jajka001_

hudbu pocujem aj ja, co je na tom?
ak pocujes hlasy, chod za psychiatrom, je to znak schizofrenie
inak na zladenie čakier treba veeeeela meditovat a cvicit jogu

poznanie

cakry ma kazdy clovek a su to energeticke centra v tele, je ich 7 a v kazdej jednej sa kumuluje iny druh energie..
ak si do zadate do googla ukaze vam obrazok s ich rozmiestnenim po dlzke tela
tento pojem pochadza z hinduizmu a nakolko maju dost vela spolocne s mystikou vela ludi ich ani nepozna
vidiet cakry alebo s nimi pracovat je narocne a dokaze to len duchovne vyspely clovek, res. niekto kto sa intenzivne venuje duchovnemu rozvoju

poviem ti : rozladeny cakrovy system ma uplne kazdy..ved predsa nikto nie je uplne fyzicky a psychicky zdravy vsakze?
cakry znazornuju vsetky emocie aj pozitivne aj negativne, ako aj zdravotne potiaze - da s az nich vela vycitat
kazdy ma neiktore cakry do urcitej miery zablokovane..

takze tvoja otazka nie je celkom na mieste..nezameriavaj sa radsej na cakry

martinmlm

Ja som tiež v noci istú dobu počul bum-bum, bum-bum. Myslel som že mi haraši. A to ku susedovým kockam chodili frajeri na aute s vypeckovanými basmi.

oblak

schizofreniu nemem, to viem presne, lebo ta sa prejavuje inak, ten pojem r. č. system som cital na tejto stranke v suvislosti z podobnym pripadom ako ja. a co dalej?